Chcesz kupić Maca lub iPada? Możesz otrzymać nawet 600 zł od Apple

Chcesz kupić Maca lub iPada? Możesz otrzymać nawet 600 zł od Apple

Apple uruchomiło w Europie kampanię Back to School, która obejmuje osoby chcące kupić nowego iPada lub komputer Mac. Klienci w Europie mogą teraz otrzymać darmową kartę upominkową od Apple przy zakupie kwalifikującego się urządzenia.

Kampania Back to School została uruchomiona w zeszłym miesiącu w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i kilku innych krajach azjatyckich, a teraz zawitała do Europy i oferuje bezpłatną kartę podarunkową przy zakupie kwalifikującego się komputera Mac lub iPada. Jest to kolejna odsłona promocji od Apple, która oferuje zniżki, a nawet upominki dla studentów, ich rodziców i nauczycieli. W zeszłym roku Apple rozdawało darmowe AirPods drugiej generacji. W tym roku jest to darmowa karta upominkowa.

Już w przyszły, tygodniu ruszy promocja Back to School. Przy zakupie urządzeń  MacBook Air, MacBook Pro i iMac oraz iPad Air i iPad Pro można otrzymać kartę podarunkową do 600 zł.

Studenci mogą otrzymać bezpłatną kartę podarunkową o wartości do 150 euro / 600 zł po zakupie nowego komputera Mac, a konkretnie MacBook Air, MacBook Pro i iMac. Jeśli chodzi o Wielką Brytanię, bezpłatna karta podarunkowa wynosi do 120 funtów. Karty upominkowej można używać do zakupów w sklepach Apple Store, App Store i iTunes Store oraz Apple Books, a także do subskrypcji i zakupów w aplikacjach. Osoby kupujące iPada Air lub iPada Pro będą mogły otrzymać kartę podarunkową o niższej kwocie - 100 euro. 

Studenci szkół wyższych mogą również uzyskać zniżki na Apple Pencil, Smart Keyboard lub 20% zniżki na Apple Care+, gdy zweryfikują uprawnienia ucznia w UNiDAYS za pośrednictwem portalu edukacyjnego Apple. Tacy kupujący mogą skorzystać również ze zniżki edukacyjnej oprócz karty podarunkowej. Promocja Back to School  rozpocznie się w przyszłym tygodniu i potrwa do końca września.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Chcesz kupić Maca lub iPada? Możesz otrzymać nawet 600 zł od Apple

 0