Chińczycy to mają promocje. Intel Arc A380 sprzedawany za bezcen

Chińczycy to mają promocje. Intel Arc A380 sprzedawany za bezcen

Intel Arc A380 w niereferencyjnej wersji od GUNNIR doczekał się w Chinach znaczącej obniżki w związku ze zbliżającym się Świętem Smoczych Łodzi. Jeden ze sklepów obniżył cenę karty aż o 40% względem jej MSRP. W bezpośrednim przeliczeniu na złotówki mówimy o kwocie poniżej 500 złotych. Za nową kartę graficzną.

Chiński sklep przygotował promocję na Intel Arc A380

Nowa karta graficzna za za bezcen? Okazja do nabycia niereferencyjnej wersji Intel Arc A380 od GUNNIR za naprawdę niską kwotę pojawiła się w jednym z chińskich sklepów. Obniżka jest powiązana ze zbliżającym się Świętem Smoczych Łodzi, które przypada 18 czerwca. Czasu pozostało więc jeszcze sporo, jednak już teraz można napotkać promocje na różnego rodzaju produkty.

Cena wspomnianej karty GUNNIR Arc A380 spadła aż o 40% z 1299 yuanów do 759 yuanów. To w bezpośrednim przeliczeniu tylko 450 złotych.

Promocja na Intel Arc A380

Cena wspomnianej karty GUNNIR Arc A380 spadła aż o 40% z 1299 yuanów do 759 yuanów. To w bezpośrednim przeliczeniu tylko 450 złotych. Biorąc pod uwagę sytuację z kartami Intela na rynku chińskim, Arc A380 w tak atrakcyjnej cenie może szybko zniknąć z magazynów.

Intel Arc A380 to tylko budżetowa karta

U nas karty Intela są raczej mniej popularne, jednak gdyby pojawiła się podobno promocja bardzo możliwe, że wielu dałoby szansę Intelowi. Nie da się jednak ukryć, że przed działem GPU Niebieskich jeszcze długa droga, aby nawiązać rywalizację z kartami NVIDII oraz AMD. Produkty obu tych marek mają już ugruntowaną pozycję na rynku, tak więc Intel musiałby przygotować coś specjalnego, aby zachęcić większą ilość klientów do wyboru swoich rozwiązań. Niestety kolejna generacja GPU o nazwie Battlemage podobno zadebiutuje dopiero w drugiej połowie przyszłego roku.

Wracając jeszcze do modelu Arc A380, specyfikacja karty zdecydowanie nie powala. To budżetowa propozycja określana mianem "entry-level". Oferuje ona 8 rdzeni Xe (1024 ALU) i 6 GB pamięci GDDR6. Jej maksymalna częstotliwość to 2450 MHz, a TGP wynosi około 92 W. Mówimy zatem o propozycji do budżetowego komputera do mniej wymagających gier lub jednostki stworzonej z myślą o pracy, gdzie wydajne GPU nie jest wymagane.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Chińczycy to mają promocje. Intel Arc A380 sprzedawany za bezcen

 0