Chińska drużyna CS:GO - TYLOO dołącza do GeForce Esports

Chińska drużyna CS:GO - TYLOO dołącza do GeForce Esports

GeForce Esports to ciekawa inicjatywa prowadzona przez NVIDIE, która zrzesza najlepszych graczy i zapewnia im profesjonalne warunki do rozwoju swoich umiejętności – do grona zielonych dołącza chiński team TYLOO.

Firma NVIDIA poinformowała, że do elitarnego grona inicjatywy GeForce Esports dołącza jedna z czołowych chińskich drużyn CS:GO. TYLOO wygrała między innymi 16 turniejów w 2016 oraz zdobyła Puchar Chin w roku 2017. Jako członek ekipy GeForce Esports, cały zespół TYLOO zostanie wyposażony w najnowocześniejsze karty graficzne GeForce serii 10 oraz całe kompletne zaplecze sprzętowe, które zapewni drużynie odpowiednie przygotowanie do kolejnych turniejów esportowych. Dzięki podjęciu przez oba podmioty współpracy TYLOO otrzyma możliwość bootcampu w NVIDIA Esports Studios. Życzymy owocnej współpracy, a drużynie TYLOO samych wygranych, z takim sprzętem na pewno będzie to znacznie prostsze.
 

TYLOO dołącza do GeForce EsportsNVIDIA zapewni najlepszy sprzęt dla chińskiej drużyny

 

Technologie dla graczy to najważniejszy z fundamentów działalności firmy NVIDIA, a pasja do gier to nie tylko sponsoring, dotyka wszystkich aspektów branży e-sportowej. Firma współpracuje z wydawcami, graczami, zespołami oraz organizatorami turniejów i jest głęboko zakorzenienia w społecznościach e-sportu. Inicjatywy takie jak GeForce Esports napędzają branżę i pokazują piękno świata gier i cyfrowej rywalizacji. Często niszowe drużyny zmuszone są do grania na mało wydajnym sprzęcie, co nieraz przyczynia się słabszych wyników. Inicjatywa od NVIDIA pozwala wykazać się utalentowanym graczom, odciążając drużyny o temat platform i technologii, wówczas wszyscy mogą skupić się na dobrej grze i osiąganiu jak najlepszych wyników.

Aktualni zawodnicy założonego w 2007 roku zespołu TYLOO to: Ke Mo" Liu, Hui DD" Wu, HaoWen somebody" Xu, Hansel BnTeT" Ferdinand oraz Kevin xccurate" Susanto, najnowszy członek drużyny pochodzący z Indonezji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Chińska drużyna CS:GO - TYLOO dołącza do GeForce Esports

 0