Chuck Norris ambasadorem World of Tanks. Aktor dołącza do gry w ramach świątecznego wydarzenia

Chuck Norris ambasadorem World of Tanks. Aktor dołącza do gry w ramach świątecznego wydarzenia

Chuck Norris to osoba, której fanom kina akcji przedstawiać nie trzeba. Aktor znany z roli tytułowego Strażnika Teksasu, a w Polsce dodatkowo w poprzednich latach kojarzony także z bycia twarzą jednego z banków, postanowił zainteresować się branżą gier zostając ambasadorem World of Tanks. Dołączył on do produkcji w ramach specjalnego świątecznego wydarzenia, które pozwoli w okresie od 9 grudnia do 11 stycznia 2021 roku zamienić garaże graczy w iście świąteczną miejscówkę przystrojoną czterema różnymi kolekcjami ozdób. Dla społeczności, oprócz zadań, przygotowano wiele ciekawych rzeczy do odnalezienia, takich jak pianista grający utwory świąteczne mieszkańcom czy gigantyczna choinka. Sam Chuck Norris zaproponuje graczom różne zadania do wykonania i łącznie przewidziano ich 32. Co ważne autor najsłynniejszych na świecie kopniaków z półobrotu będzie mógł też na zostać na stałe dowódcą naszego czołgu.

Chuck Norris został ambasadorem World of Tank i w ramach współpracy promuje świąteczne wydarzenie w grze.

"Ozdabiając miasteczko, wzmacniamy wskaźnik świątecznej atmosfery, a dzięki temu zdobywane nagrody stają się coraz lepsze. W tym świątecznym czasie nie mogło zabraknąć również śnieżynek, które codziennie będą dawały specjalne nagrody. Pojawią się cztery różne śnieżynki odpowiedzialne za poszczególne kolekcje dekoracji: świąteczne, noworoczne, księżycowe i magiczny nowy rok. 2020 zbliża się do końca i chcieliśmy dać naszej społeczności coś, co zapamiętają na długo. Świąteczne operacje to największe wydarzenie w grze i najlepsze pożegnanie tego roku. Mamy nadzieję, że każdy poczuje świątecznego ducha!" - podkreślił Max Chuvalow, globalny dyrektor wydawniczy World of Tanks. Swoimi spostrzeżeniami podzielił się również Chuck Norris: "Gracze mówią, że muszę być w przeciwnej drużynie, jeśli przegrywają... i prawdopodobnie mają rację! Wiecie, gdy stawka jest wysoka, kiedy sytuacja robi się krytyczna, ja nigdy się nie cofam przez wyzwaniem. Mam nadzieję, że moi koledzy czołgiści sprawią, że będę dumny i podejmą wyzwania Chucka!" - powiedział Norris.

Ponadto deweloperzy przewidzieli świąteczny prezent dla wszystkich użytkowników w postaci niemieckiego czołgu niszczyciela IV poziomu Pz.Sfl. IC z mechanizmem ładowania automatycznego! Aby odebrać ten pojazd, wystarczy zalogować się do World of Tanks na PC po 9 grudnia. World of Tanks to najpopularniejsza drużynowa, wieloosobowa sieciowa gra akcji poświęcona w pełni bitwom czołgów XX wieku. Zawiera ponad 600 czołgów 11 nacji (USA, Niemiec, ZSRR, Francji, Wielkiej Brytanii, Japonii, Chin, Szwecji, Czechosłowacji, Włoch i Polski), odtworzonych z dbałością o szczegóły i zgodność historyczną.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Chuck Norris ambasadorem World of Tanks. Aktor dołącza do gry w ramach świątecznego wydarzenia

 0