Ciri nie pojawi się w Cyberpunk 2077

Ciri nie pojawi się w Cyberpunk 2077

W najnowszym wywiadzie twórcy Cyberpunk 2077 postanowili rozwiać nadzieje na ewentualne pojawienie się Ciri w nadchodzącym Cyberpunk 2077.

Osoby grające w Wiedźmina 3 zapewne doskonale pamiętają, że jedna z ważniejszych postaci, czyli Ciri odbyła podróż do innego wymiaru. Z jej opowieści jasno wynika, iż była to przyszłość osadzona w uniwersum Cyberpunk 2077. Oczywiście z miejsca zrodziło, to lawinę spekulacji jakoby popularna postać pojawiła się w kolejnym projekcie polskiego studia jako swoisty smaczek, odgrywając nawet małą epizodyczną rolę. Niestety przedstawiciele CD Projekt RED w najnowszym wywiadzie postanowili rozwiać wszelkie wątpliwości fanów Wieśka. Spytany przez redaktorów serwisu Polygon, szef Redów Adam Badowski odpowiedział, że nie cierpi, gdy jest pytany o tę kwestię. Co ciekawe pomimo wielu zwolenników wprowadzenia Ciri do Cyberpunk 2077 obecnych także w zespole odpowiedzialnym za projekt, sternik studia jest temu przeciwny, ponieważ nie mają w zwyczaju łączenia różnych światów.

Według szefa CD Projekt RED nie ma szans na pojawienie się Ciri w Cyberpunk 2077

Przeciwny takiemu rozwiązaniu nie jest za to współzałożyciel studia Marcin Iwiński, który w tym samym wywiadzie wyraził nadzieję na zmianę decyzji swego kolegi. Mimo wszystko jej bezpośrednia obecność w produkcji wydaje się wykluczona, choć jeżeli ekipa dojdzie do porozumienia może ona pojawić się jako Easter Egg w czasopiśmie lub na banerze reklamowym. Przy okazji warto wspomnieć, iż na opublikowanej jakiś czas temu alternatywnej wersji trailera uniwersum Cyberpunk 2077 widzimy właśnie z perspektywy białowłosej. Jak wyjdzie finalnie przekonamy się dopiero w bliżej nieokreślonej przyszłości. Tytuł ten zmierza na domyślne platformy — PC, PlayStation 4 i Xbox One, aczkolwiek kto wie może kiedyś zadebiutuje na next genach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ciri nie pojawi się w Cyberpunk 2077

 0