Ciri opowiadała o Cyberpunk 2077? Fani stworzyli genialny zwiastun

Ciri opowiadała o Cyberpunk 2077? Fani stworzyli genialny zwiastun

CD-Projekt RED przygotowało dobry zwiastun Cyberpunk 2077, ale okazuje się, że można to było zrobić lepiej. Czyżby przyszłość widziana w grze, została już wcześniej opisana w Wiedźminie 3?

Wszyscy, którzy grali w Wiedźmina 3 z pewnością pamiętają ikoniczną scenę, w której Ciri i Geralt ponownie się spotykają po długim czasie. W scenie tej Ciri opowiada Geraltowi o swoich podróżach do innych światów i upierała się przy jednym specyficznym, w którym Dziki Gon nie mógł się do niej dostać. W pierwszej chwili można by pomyśleć o współczesnym świecie, jednakże całkiem prawdopodobne, że Ciri opisywała właśnie świat Cyberpunk 2077 i było to celowe zagranie CD-Projekt RED. Wszystko ma tu idealny sens włącznie z ludźmi z metalem w głowach i latającymi statkami. Geralt nie wierzył w ani jedno słowo, z pewnością zbyt twardo stojąc we własnym świecie. Co dziwne sam przecież podróżował do innych światów, jednakże nie były one ani trochę zbliżone do tego co widziała Ciri.

Może w którymś momencie, w grze pojawi się nawet Ciri skacząca między światami?

W chwili obecnej zapewne wszyscy już zdążyli zobaczyć najnowszy trailer Cyberpunk 2077. Bez wątpienia jest to dobry zwiastun, a sama gra wygląda bardzo obiecująco. Mimo wszystko okazało się, że materiał ten mógł wyglądać zdecydowanie lepiej. Wystarczyło umieścić w filmie Ciri w roli narratora i właśnie to zrobił autor, podmieniając dźwięk na zapis konwersacji pochodzącej z Wiedźmina 3. W ten sposób powstał trailer, który przynosi dużo większe wrażenia i tak materiał ten powinien wyglądać od samego początku. Gdyby CD-Projekt RED wpadł na podobny pomysł, z pewnością wygraliby E3. A może czekali, aż ktoś połączy fakty i samemu wyda właśnie taki materiał? Może w którymś momencie, w grze pojawi się nawet Ciri skacząca między światami?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ciri opowiadała o Cyberpunk 2077? Fani stworzyli genialny zwiastun

 0