Civilization 7 oficjalnie zapowiedziane. Znamy datę premiery i platformy

Civilization 7 oficjalnie zapowiedziane. Znamy datę premiery i platformy

Civilization 7 było jednym z bohaterów, który pojawił się na Summer Game Fest. Na razie twórcy nie zdradzili szczegółów swego projektu, lecz zapowiedzieli, że ujawnią je jeszcze tego lata.

Firaxis Games oficjalnie ogłosiło, że Civilization 7 pojawi się na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch w 2025 roku. „Nagradzana seria gier strategicznych powraca z nowym, rewolucyjnym rozdziałem. Sid Meier's Civilization VII umożliwia ci zbudowanie największego imperium, jakie kiedykolwiek widział świat!” – czytamy w oficjalnym opisie gry.

Civilization 7 zadebiutuje w 2025 roku na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch.

Siódma pełnoprawna odsłona kultowej marki zachowa schemat rozgrywki, a więc pozwoli kierować poczynaniami jednego z wielu dostępnych, legendarnych przywódców w historii świata. Będziemy budować miasta, jak również poszerzać swoje terytorium pobijając je w walkach lub współpracując z innymi państwami.

Podczas transmisji pojawił się Sid Meier, twórca Civilization, założyciel i dyrektor ds. rozwoju kreatywnego w Firaxis Games, by potwierdzić, że pełna prezentacja rozgrywki Civilization 7 odbędzie się w sierpniu.

Na razie musi wystarczyć nam pierwszy zwiastun produkcji. Oczywiście trzeba oczekiwać pewnych zmian w grze i jakichś nowości względem Civilization 6, które zadebiutowało 8 lat temu.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Civilization 7 oficjalnie zapowiedziane. Znamy datę premiery i platformy

 0