CJ nie pojawi się w GTA 6. Young Maylay nie chce współpracować z Rockstar

CJ nie pojawi się w GTA 6. Young Maylay nie chce współpracować z Rockstar

Carl Johnson, czyli CJ to kultowy główny bohater Grand Theft Auto: San Andreas, którego szczególnie starszym graczom raczej przedstawiać nie trzeba. Co ważne mimo upływu lat jest on nadal ciepło wspominany przez fanów stworzonej przez Rockstara gangsterskiej serii i nic dziwnego, że pojawiają się głosy o możliwym powrocie CJ'a w GTA 6. Pewną sławę zyskał także artysta Chris Bellard (znany bardziej pod pseudonimem Young Maylay) użyczający postaci swojego głosu, aczkolwiek raczej nie wspomina on tej przygody zbyt dobrze. Niedawne plotki twierdziły, że Bellard wróci, by podłożyć głos Carlowi Johnsonowi w Grand Theft Auto 6. Sam zainteresowany postanowił na Instagranie odnieść się do tych spekulacji zaprzeczając jakoby był zaangażowany w jakikolwiek należący do Rockstara projekt.

Chris Bellard, który użyczył głosu głównemu bohaterowi GTA: San Andreas zaprzeczył, że współpracuje z Rockstarem przy nowej odsłonie popularnej serii.

Teoretycznie to nie wyklucza obecności CJ'a w nowym GTA zaś jego głos mógłby podłożyć ktoś inny. Natomiast komentarz Bellarda daje jasno do zrozumienia, że ten nie chce już pracować z Rockstarem, nawet jeśli by go o to poproszono. Nie powinno to dziwić bowiem Young Maylay dość ostro wypowiedział się o amerykańskim przedsiębiorstwie odpowiedzialnym za gry korzystając niekiedy z wulgarnych słów. Dostało się również ludziom, którzy w komentarzach starali się nie tylko bronić firmy, ale dowiedzieć, o co tak naprawdę raperowi chodzi. Niestety nie doczekali się konkretnej odpowiedzi. „Pier****ć Rockstar Games. CJ'em będzie musiał być jakiś inny sku*****n, na pewno nie ja, g***o mnie obchodzi, co słyszeliście” - napisał w poście Bellard.

Tak czy inaczej, o samym Grand Theft Auto 6 nadal wiemy bardzo mało. Od lat mówi się, że w szóstce deweloperzy chcą wrócić do Vice City, lecz nie brak opinii, że miejsce akcji przeniesie graczy w rejony Kolumbii. Premiera to też wielka zagadka i w tym przypadku niegdyś wskazywało się bieżący rok, ale prawdopodobniejszy termin to końcówka 2021 roku. Późny debiut GTA 6 nie dziwi szczególnie w obliczu nadal sporej popularności Grand Theft Auto 5.

Pokaż / Dodaj komentarze do: CJ nie pojawi się w GTA 6. Young Maylay nie chce współpracować z Rockstar

 0