Co dalej z Watch Dogs? Ubisoft miał uśmiercić swoją serię

Co dalej z Watch Dogs? Ubisoft miał uśmiercić swoją serię

Watch Dogs, niegdyś jedna z uznanych marek Ubisoftu dziś pozostaje w zasadzie martwa, bowiem od lat nie dostaliśmy żadnej nowej gry z tej serii. Jak się okazuje Watch Dogs mógł zostać porzucony przez francuskiego wydawcy.

Zaskakująca informacja pojawiła się w sieci. Według krążących plotek przytaczanych przez leakera @j0nathan, Ubisoft pogrzebał Watch Dogs, co oznacza, iż nie powstanie już żadna kolejna odsłona. Podobno powstawało sporo projektów osadzonych w rzeczonym uniwersum w tym battle royale, aczkolwiek porażka Watch Dogs: Legion doprowadziła do tego, że wydawca z Francji nie odłożył swojej marki na półkę tylko ostatecznie ją pogrzebał.

Ubisoft miał pogrzebać serię Watch Dogs.

Pomimo braku oficjalnego komentarza w tej sprawie, nietrudno uwierzyć w to, co ujawnił przeciek. Watch Dogs Legions nie rzuciło graczy na kolana, ani nie nawet nie wywarło pozytywnego wrażenia. Sam Ubisoft skupił się na bardziej dochodowych IP takich jak Assassin's Creed czy Far Cry i to z nimi wiąże swoje największe plany.

Jest także Prince of Persia, który po latach powrócił z dobrym The Lost Crown nawiązującym rozgrywką do pierwszej części, a także nadchodzącym The Rogue Prince of Persia. Powstaje też remake Prince of Persia: The Sands of Time. Ubisoft nie ma więc powodu, żeby wracano do Watch Dogsa, chociaż wiadomość o uśmierceniu tej serii z pewnością zasmuci jakąś grupę graczy.

Oczywiście jest to nadal plotka, która nie została potwierdzona oficjalnie i trzeba podchodzić do niej z dystansem.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Co dalej z Watch Dogs? Ubisoft miał uśmiercić swoją serię

 0