Co łączy Wiedźmina i Mass Effect? Wszystko wskazuje na to, że Henry Cavill

Co łączy Wiedźmina i Mass Effect? Wszystko wskazuje na to, że Henry Cavill

Czyżby prawdopodobnie najsłynniejszy na świecie gracz PeCetowy i jednocześnie sam Geralt z Rivii, miałby wziąć udział w niezapowiedzianym projekcie Mass EffectHenry Cavill, aktor wcielający się również w rolę Supermana opublikował na Instagramie zdjęcie z podpisem: "Tajny projekt? Albo po prostu garść papieru z przypadkowymi słowami… Chyba będziesz musiał poczekać i zobaczyć". Czarno-białe zdjęcie przedstawia Cavilla w pokoju do makijażu trzymającego kartkę papieru, ale słowa są zbyt zamazane, by je odczytać.  Szybko jednak odkryto, że za pomocą Focus Magic można sprawić, że tekst będzie czytelny.

Henry Cavill bierze udział w niezapowiedzianym projekcie związanym z Mass Effect? A może jedynie szykuje się na Mass Effect: Legendary Edition, które uruchomi na swoim RTX 3090?

Niektóre z widocznych słów to: "Cerberus", "Reaper", "Geth" i "Tali'Zorah", więc od razu wiadomo, że ma to coś wspólnego z Mass Effect. Okazuje się, że tekst na obrazku pokrywa się z częścią wpisu poświęconemu Mass Effect 3 na angielskojęzycznej Wikipedii, a konkretnie : "Following the events on Tuchanka and a failed coup by Cerberus to take over the Citadel, the quarians offer their support to the Alliance if Shepard helps them reclaim their homeworld, Rannoch, from the geth. Assisted by a quarian, either Tali'Zorah or Admiral Daro'Xen, Shepard boards a geth dreadnought and rescues a captive geth unit, either Legion or a facsimile occupied by a geth virtual intelligence (VI), then disables the Reaper control signal over the geth.".

Mając na uwadze, że nadchodzi Mass Effect: Legendary Edition, pojawiły się pytania, czy Cavill przygotowuje się do roli w trzeciej części trylogii? Jest to wątpliwe. Bardziej prawdopodobne jest, że trwają prace nad serialem lub filmem opartym na marce. Cavill wcześniej powiedział, że jego zamiłowanie do gier Wiedźmin pomogło mu otrzymać rolę Geralta. Wiemy również, że aktor przeszedł całą serię Mass Effect. Czy patrzymy zatem na następnego komandora Sheparda?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Co łączy Wiedźmina i Mass Effect? Wszystko wskazuje na to, że Henry Cavill

 0