Comcast zapewni interaktywne tour podczas oglądania filmów

Comcast zapewni interaktywne tour podczas oglądania filmów

Znany, amerykański dostawca usług telewizyjnych i internetowych, Comcast, uruchomił nową usługę na swojej platformie XFINITY X1. Pogłębi ona doznania płynące z oglądania filmów.

Dodana funkcja nazywa się "Enhanced Extras" i ma formę specjalnego interaktywnego tour po wybranych filmach, które wzbogacone są o gry, mapy (także w 360 stopniach), galerie zdjęć i krótkie klipy z materiałami dodatkowymi. Wszystkie z nich są specjalnie tam wstawione przez twórców filmów.

Dostęp do tego typu materiałów umożliwiłby poznanie "od kuchni" produkcji wybranych produkcji w dużo bardziej angażujący sposób niż tradycyjny komentarz reżysera - taki najwidoczniej zamysł ma Comcast.

Studia filmowe, które zgodziły się na udostępnianie tych suplementarnych materiałów w formie interaktywnej to: Universal, Lionsgate, Sony i Paramount. Wśród pierwszych produkcji z "Enhanced Extras" są między innymi: Warcraft, Star Trek Beyond, Jason Bourne, Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 2, Hotel Transylwania 2 i Underworld.

Obecnie Comcast oferuje darmowy dostęp do nowej usługi (do 25 grudnia). W niedługiej przyszłości usługodawca zamierza zawiązać partnerstwa z kolejnymi studiami filmowymi i wprowadzić więcej pozycji.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Comcast zapewni interaktywne tour podczas oglądania filmów

 0