Company of Heroes 2 dostępne za darmo na Steam

Company of Heroes 2 dostępne za darmo na Steam

Steam postanowił zabawić się w Mikołaja i rozdać interesujący prezent w postaci gry Company of Heroes 2. Logując się na platformę Valve oraz udając się pod ten link możemy bezpłatnie przypisać do swojego konta wspomniany tytuł. Akcja zakończy się 10 grudnia o godzinie 19:00, jeśli więc nie macie jeszcze produkcji autorstwa Relic Entertainment w kolekcji zdecydowanie polecamy. Co ciekawe to nie pierwszy oraz, gdy Company of Heroes 2 udostępniono graczom bez żadnych opłat — identyczna sytuacja miała miejsce przed rokiem. Wbrew niektórym opiniom sprezentowanie Company of Heroes 2 nie jest przypomnieniem o serii w związku ze zbliżającą się zapowiedzią trzeciej odsłony cyklu (najpewniej takowa prezentacja odbyłaby się podczas tegorocznego The Game Awards 2018, a jak wiemy nic takiego nie miało miejsca) tylko ma związek z piątą rocznicą wydania gry.

Steam udostępnił grę Company of Heroes 2 całkowicie za darmo. Akcja zakończy się 10 grudnia o godzinie 19:00.

Oczywiście za darmo dostajemy jedynie podstawowe wydanie tytułu z kolei, jeśli jesteśmy zainteresowani poszerzeniem tej przygody to wówczas możemy zakupić dodatki, które Steam przecenił o 75 procent. Serię Company of Heroes zapoczątkowano we wrześniu 2006 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza odsłona i zebrała sporo pozytywnych ocen. Na drugą część fanom serii przyszło czekać siedem lat do czerwca 2013 roku. W międzyczasie deweloperzy wydali jeszcze dwa rozszerzenia Company of Heroes: Opposing Fronts oraz Company of Heroes: Tales of Valor, a dodatkowo planowali stworzenie Company of Herores Online, lecz finalnie projekt upadł. W skrócie jest to seria klasycznych gier strategicznych poświęconych tematyce II wojny światowej.

Fabuła pierwszego epizodu rozpoczyna się w momencie słynnego morsko-powietrznego desantu Aliantów w Normandii. Natomiast druga odsłona przenosi nas na Front Wschdni gdzie jako dowódca wojsk Armii Czerwonej staramy się odeprzeć nazistów. Company of Herores 2 funkcjonuje na zupełnie nowym silniku Essence 3.0, dzięki któremu wygląd postaci, czy map są bardzo dobrze odwzorowane. Warto podkreślić, że obie produkcje oferują pełnoprawny tryb multiplayer, aczkolwiek ciężko jednoznacznie ocenić czy po tylu latach od debiutu cieszy się równie sporym zainteresowaniem co w przeszłości.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Company of Heroes 2 dostępne za darmo na Steam

 0