Conan Exiles po roku opuścił wczesny dostęp

Conan Exiles po roku opuścił wczesny dostęp

Po blisko rocznym pobycie we wczesnym dostępie surwiwalowa produkcja osadzona w uniwersum Conana pojawiła się w sklepach i jednocześnie zaliczyła debiut na konsoli Sony.

Conan Exiles to surwiwalowy tytuł z otwartym światem (osadzony w ikonicznym uniwersum kultowego wojownika), który zadebiutował na konsolach oraz komputerach dokładnie dzisiaj. Produkcja łączy w sobie cechy gier akcji nastawionych na crafting, ponieważ możemy nie tylko wytwarzać oręż, ale także od podstaw wznosić wszelkie budowle (osady, świątynie lub miasta), tworząc własną wizję wykreowanego świata. Wieloosobowa rozgrywka dedykowana 40 osobom toczy się na bardzo dobrze odwzorowanej krainie obecnej w legendarnej serii, a na podbój czekają doskonale znane fanom miejsca. Dodatkowo podczas eksploracji poznajemy historię pradawnych ludów czy bierzemy udział w bitwach o panowanie nad terytoriami, a nawet składamy ofiary bóstwom, by wspomogły naszą krucjatę.

Conan Exiles otrzymał wreszcie finalny build, który został wydany dokładnie dzisiaj

Warto nadmienić, że pierwotnie Conan pojawił się na Steamie pod koniec stycznia 2017 roku w ramach wczesnego dostępu, budząc spore zainteresowanie, które jednak zmalało wraz z upływem czasu. Obecnie autorzy projektu wierzą w odniesienie sukcesu, a to dzięki usprawnionemu gameplayowi i wyeliminowaniu wielu błędów. Produkt został wydany nakładem firmy Techland w polskiej wersji kinowej z napisami. Najwięcej obaw budził wśród fanów port dedykowany PlayStation 4, aczkolwiek jak wynika ze wstępnych testów dostępnych na YouTube, całość została wykonana profesjonalnie i nie powinniśmy się obawiać o problemy, chociażby z płynnością. Jeżeli więc posiadacie PS4 oraz pałacie miłością do surwiwali, jest to propozycja dla Was.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Conan Exiles po roku opuścił wczesny dostęp

 0