Conarium za darmo w Epic Games Stores. Za tydzień czas na Batmana

Conarium za darmo w Epic Games Stores. Za tydzień czas na Batmana

Epic Games Stores udostępnił graczom kolejną darmową grę, którą tym razem jest wydany dwa lata temu przygodowy horror Conarium. Tytuł możemy przypisać na stałe do swojego konta do maksymalnie 19 września. Natomiast później wszystko wskazuje na to, że twórcy Fortnite po kilku tygodniach posuchy wreszcie zaoferują graczom mocny zestaw produkcji związanych z Batmanem. Sugeruje to widoczny na stronie tajemniczy obrazek, na którym nieco bardziej wnikliwi użytkownicy dostrzegli m.in. gry z serii Batman Arkham oraz Lego Batman. Czy to oznacza, że od razu dostaniemy wszystkie gry? Tego oczywiście nie wiemy istnieje też opcja, iż Epic planuje udostępniać tytuły związane z Batmanem stopniowo lub da tylko pojedynczą część, chociaż ten ostatni scenariusz jest najmniej realny.

Epic Games Store udostępnił bezpłatnie Conarium. Od 19 września najpewniej czekają na nas gry związane z Batmanem.

Co ciekawe w sieci pojawiły się również głosy twierdzące, że Epic Games nawiązało współpracę z Warner Bros. w wyniku której tajemniczy projekt związany z człowiekiem nietoperzem zadebiutuje wyłącznie na tej platformie. Wracając do Conarium za jego powstanie odpowiada ekipa ze studia Zoetrope Interactive mająca na swoim koncie m.in. mało popularną przygodówkę Darkness Within 2. Najnowszy projekt dewelopera wzoruje się na twórczości Howarda Philipsa Lovecrafta w tym opowiadaniu W górach szaleństwa. Akcja gry przenosi nas do lat 30. ubiegłego wieku, z kolei historia skupia się wokół pewnej ekspedycji na Antarktykę prowadzonej przez grupę czterech naukowców. Jej zadaniem jest przekroczenie granicy ludzkiego ciała dzięki wykorzystaniu tytułowego narzędzia Conarium. Natomiast nam przychodzi wcielić się w rolę Franka Gilmana.

Conarium za darmo w Epic Games Stores. Za tydzień czas na Batmana

Podczas rozgrywki przychodzi nam eksplorować teren bazy arktycznej, a także przenikać do snów oraz wizji rodem z horrorów. Conarium funkcjonuje na doskonale wszystkim znanym i uznanym silniku Unreal Engine 4. Warto podkreślić, że Epic Games Store będzie oferować cotygodniowe bezpłatne gry do końca bieżącego roku. Zapewne po tym czasie sklep zamierza kontynuować politykę rozdawania produkcji, ale z większym odstępem czasowym niż dotychczas.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Conarium za darmo w Epic Games Stores. Za tydzień czas na Batmana

 0