Control za darmo? Epic Store zrzuca prawdziwą bombę!

Control za darmo? Epic Store zrzuca prawdziwą bombę!

Dziś w sieci pocztą pantoflową szybko zaczęła się rozprzestrzeniać informacja, że Epic Games zaoferuje graczom za darmo prawdziwy hit. Epic od długiego czasu rozdaje różne tytuły - raz lepsze, innym razem gorsze, ale jeśli plotki się sprawdzą, to dziś do pobrania będzie ceniony tytuł Control. Każdy, kto jeszcze nie miał przyjemności sprawdzić tej gry, prędko niech loguje się do Epic Store. Promocja ruszy dziś dokładnie o 17:00 naszego czasu, kiedy to jak co tydzień zmienia się oferta sklepu. Tytuł Control został wydany w sierpniu 2019 roku i od tego czasu otrzymał kilka rozszerzeń, w tym The Foundation DLC i AWE DLC. Wersja Ultimate Edition gry została wydana w zeszłym roku.

Control - gra Remedy Entertainment, twórców Maxa Payne'a i Alana Wake'a, od dziś za darmo w Epic Store. Z takiej promocji szkoda nie skorzystać!

Niestety za darmo gracze otrzymają "tylko" podstawową wersję gry, co oznacza, że jeśli tytuł im się spodoba, to dodatkowe rozszerzenia będą musieli już kupić w normalnej cenie. "Control  to nasza najbardziej ambitna gra jako studia" -powiedział Mikael Kasurinen, dyrektor Remedy Entertainment po premierze gry. "Powiedzieliśmy na początku, że to na nowo zdefiniuje, czym są gra od Remedy; dając naszym fanom bardziej wrażenia bardziej napędzane przez gracza, niż kiedykolwiek stworzyliśmy, zachowując jednocześnie fascynujące światy, z których jesteśmy znani. Wszyscy w Remedy są dumni z tego, co dzisiaj dostarczamy graczom i nie możemy się doczekać dalszego rozwijania tego, co zbudowaliśmy po premierze".

Najnowsza produkcja autorów Maxa Payne'a i Alana Wake'a do bezproblemowego odpalenia wymaga karty graficznej GeForce GTX GTX 780. Do tego wymagany jest procesor Intel Core i5-4690 albo AMD FX 4350 wspomagany przez 8 GB pamięci RAM. Natomiast w przypadku rekomendowanej specyfikacji musimy posiadać GPU GeForce GTX 1660/1060, CPU Intel Core i5-7600K / AMD Ryzen 5 1600X i 16 GB RAM. Produkcja opowiada o perypetiach dziewczyny imieniem Jesse Faden, która pragnie uporać się z wydarzeniami z przeszłości. W tym celu odbywa podróż do zlokalizowanego w Nowym Jorku Federalnego Biura Kontroli. Niestety na miejscu dochodzi do ataku tajemniczych mocy nie z tego świata. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Control za darmo? Epic Store zrzuca prawdziwą bombę!

 0