Cooler Master CK550 - nowy model klawiatury mechanicznej dla graczy

Cooler Master CK550 - nowy model klawiatury mechanicznej dla graczy

Popularny producent postanowił rozszerzyć swą ofertę klawiatur o nowy model CK550, który trafi do sprzedaży już w okresie wakacyjnym.

Jednym z elementów stojących za sukcesem urządzeń peryferyjnych jest nie tylko ich funkcjonalność, ale również design. W przypadku CK550 postawiono na stonowany wygląd, bez udziwnień, za to wyraźnie komunikujący solidność klawiatury. Efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie wykończenia ze szczotkowanego aluminium. Jak zaznaczył przedstawiciel firmy Bryant Nguyen, ich celem jest zaoferowanie profesjonalnej, pełnowymiarowej klawiatury mechanicznej dla graczy z kluczowymi elementami specyfikacji, które cenią gracze, bez poświęcania jakości produktu. Podświetlenie w nowym Cooler Master CK550 realizowano osobno dla każdego klawisza. To pozwala zaplanować, z użyciem oprogramowania producenta, właściwie dowolny układ iluminacji klawiatury. 

Cooler Master CK550 posiada stonowany wygląd oraz elementy, które zadowolą niejednego fana gier wideo

Cooler Master CK550 - nowy model klawiatury mechanicznej dla graczy

Do dyspozycji jest 16,7 miliona kolorów. Nic więc nie stoi na przeszkodzie by utworzyć wielobarwną mozaikę, jak i podkreślające stonowany design samej klawiatury subtelne, jednobarwne podświetlenie. Solidne przełączniki to podstawa działania klawiatury mechanicznej. Te zamontowane w Cooler Master CK550 to switche produkcji firmy Gateron, charakteryzujące się wytrzymałością na poziomie 50 milionów przyciśnięć na klawisz. CK550 pojawi się w wersjach z przełącznikami czerwonymi, niebieskimi i brązowymi. Na polski rynek trafi najpierw model wyposażony w najszybsze, czerwone switche. W Polsce CK550 zadebiutuje na sklepowych półkach w połowie lipca (dokładna data zostanie doprecyzowana) w cenie około 410 złotych. 

Specyfikacja:

  • Materiały: plastik / aluminium
  • Kolor: czarna
  • Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz
  • Czas reakcji: 1 ms
  • Klawisze multimedialne: tak, przez Fn
  • Podświetlenie: tak, LED RGB
  • Długość przewodu: 1,8 m
  • Masa: 850 g

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cooler Master CK550 - nowy model klawiatury mechanicznej dla graczy

 0