Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB - klawiatura i mysz w przyzwoitej cenie

Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB - klawiatura i mysz w przyzwoitej cenie

Cooler Master sukcesywnie powiększa tegoroczny line-up. Po obudowach, chłodzeniach i zasilaczu, nadszedł czas na akcesoria dla graczy. Zestaw o trudnej do zapamiętania nazwie MasterKeys Lite L Combo RGB zawiera mysz optyczną i klawiaturę membranową z technologią Mem-chanical, która upodabnia urządzenie do konstrukcji ze switchami mechanicznymi. W przeciwieństwie do poprzednich produktów z serii Master, tym razem mamy do czynienia ze sprzętem w rozsądnej cenie.

Klawiatura cechuje się dość kompaktową obudową. Jej wymiary to 439x129x41 milimetrów, a waga - 967 gram. Klawisze rozmieszczono w klasycznym układzie US QWERTY z blokiem numerycznym. Dzięki funkcji Anti-Ghosting, możliwe jest jednoczesne wciśnięcie aż 26 z nich. Peryferium komunikuje się z komputerem poprzez 1,8-metrowy przewód zakończony wtykiem USB 2.0. Zgodnie z sugestią znajdującą się w nazwie zestawu, całość podświetlono wielobarwnymi diodami LED.

Z kolei myszka bazuje na optycznym sensorze Avago 3050. I przy wymiarach rzędu 114x64x39 milimetrów i wadze równej 91 gram, także jest sprzętem relatywnie skromnym. Producent chwali się pięcioma przyciskami, z których jeden służy do rotowania czułością DPI. Przewidziane poziomy to: 500, 1000, 2000 i 3500. Podobnie jak towarzysząca klawiatura, myszka posiada kabel USB 2.0 o długości 1,8 metra i podświetlenie RGB.

Za zestaw MasterKeys Lite L Combo RGB trzeba zapłacić 269 złotych z podatkiem VAT.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cooler Master MasterKeys Lite L Combo RGB - klawiatura i mysz w przyzwoitej cenie

 0