Cooler Master MasterKeys Pro. Debiut nowej serii klawiatur mechanicznych

Cooler Master MasterKeys Pro. Debiut nowej serii klawiatur mechanicznych

Cooler Master idzie za ciosem wprowadzając na rynek nową serię klawiatur linii ''MasterKeys''. Najnowsza seria ''mechaników'' ma z założenia sprostać wymaganiom najbardziej wymagających użytkowników, o czym możemy się dość szybko przekonać czyniąc wgląd w jej specyfikację.

Światło dzienne mają ujrzeć łącznie dwie odsłony ''MasterKeys Pro'', tańszy wariant z sufiksem ''S'' pozbawiony bloku numerycznego (tenkeyless) oraz droższy wariant Pro ''L'' bedący już ''pełnowymiarowym'' produktem. Idąc z duchem czasu, Cooler Master postanowił doposażyć swoje klawiatury w ledowe podświetlenie w oparciu 16.7mln paletę dostępnych barw, którego intensywność będziemy mogli dobierać wedle własnych preferencji, do naszej dyspozycji zostanie oddane również kilka predefiniowanych trybów. Tajwańczycy dołożyli wszelkich starań aby uzyskać optymalny efekt podświetleniowy, lekko modyfikując budowę produktu, poprzez wdrożenie specjalnie zaprojektowanej metalowej ''płytki'' z którą uzysk z iluminacji ma być jeszcze lepszy wizualnie.

Jak przystało na produkt z wyższej półki, wszystko działać będzie w oparciu o 32-bitowy procesor ARM nie wyłączając wbudowanej pamięci podręcznej która zapewni nam szybką translację danych (makr, sterownika, profili) w momencie podłączenia klawiatury do innego sprzętu, dzięki czemu możemy być pewni że raz zdefiniowane ustawienia nie pójdą w ''niepamięć''. Ponadto ciekawym rozwiązaniem ma być wysokej jakości opleciony przewód, który w razie potrzeby będzie można w łatwy sposób zdemontować.

''Klawki'' dostępne bedą w 4 wersjach niemieckich przełączników CherryMX. Bedą nimi kolejno - CherryMX Brown, Red, Blue, oraz Black. Tak szerokie spektrum wyboru sprawia że każdy z użytkowników powinien bez przeszkód znaleźć coś dla siebie.

Produkty ze stajni Cooler Master mają zadebiutować na sklepowych półkach z końcem bieżącego miesiąca. Ceny? Za wersję Pro L przyjdzie nam zapłacić 604 złote, z kolei edycje pozbawioną bloku numerycznego 496 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cooler Master MasterKeys Pro. Debiut nowej serii klawiatur mechanicznych

 0