Cooler Master MasterWatt Maker 1200 - zasilacz z certyfikatem 80+ Titanium

Cooler Master MasterWatt Maker 1200 - zasilacz z certyfikatem 80+ Titanium

Wkrótce do sklepów trafii zasilacz Cooler Master MasterWatt 1200, sensu stricto topowa jednostka o mocy znamionowej 1200 W, która nie tylko wyróżnia się niespotykanie wysoką sprawnością, ale także wyglądem. Otóż konstrukcję tę zamknięto w obudowie ze szczotkowanego aluminium i wyposażono dodatkowo w czarne, kompletnie modułowe okablowanie.

Flagowy zasilacz Cooler Mastera cechuje się też cyfrowym układem monitorującym...

Flagowy zasilacz Cooler Mastera cechuje się też cyfrowym układem monitorującym, wraz z dedykowaną aplikacją do kontrolowania parametrów pracy. Producent twierdzi, że instalując program Connect, możemy na bieżąco kontrolować jakość prądu dostarczanego przez PSU. Co ciekawe, software łączy się z zasilaczem bezprzewodowo, za pomocą smartfona lub tabletu z modułem Bluetooh V4.0 LE i dowolnym systemem operacyjnym: Android, iOS, Windows Phone. W przypadku występienia ryzyka uszkodzenia, aplikacja niezwłocznie wykona kopię danych i samoczynnie zamknie komputer.

Jak przystało na hi-end, cena nie jest niska, bo wynosi okrągłe 400 euro. W tej cenie otrzymujemy zasilacz, dożywotnią licencję na program Connect i 7-letnią gwarancję producenta.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cooler Master MasterWatt Maker 1200 - zasilacz z certyfikatem 80+ Titanium

 0