Cooler Master prezentuje klawiaturę MK770 z konstrukcją redukcji hałasu

Cooler Master prezentuje klawiaturę MK770 z konstrukcją redukcji hałasu

Cooler Master zaprezentował hybrydową klawiaturę bezprzewodową MK770. Jest ona dedykowana graczom, ale jak twierdzi producent może sprawdzić się również podczas pracy.

Cooler Master MK770 to hybrydowa bezprzewodowa klawiatura mechaniczna do grania i pracy. Urządzenie wyposażono w przełączniki KailhBox V2. Dodatkowo podczas procesu produkcji zostały one fabrycznie nasmarowane, dzięki czemu użytkownik odczuje podczas gry, czy pracy bardzo niskie opory wciśnięcia klawiszy. MK770 posiada specjalne warstwy uszczelek oraz silikonowe amortyzatory, które mają za zadanie redukować wibracje i hałas podczas intensywnej gry lub w trakcie długich godzin pisania.

Cooler Master MK770 to hybrydowa bezprzewodowa klawiatura mechaniczna do grania i pracy.

Cooler Master prezentuje klawiaturę MK770 z konstrukcją redukcji hałasu

Klawiatura Coole Master posiada oczywiście podświetlenie RGB (16,7 mln kolorów). Użytkownicy mogą konfigurować podświetlenie, oświetlając poszczególne klawisze za pomocą wielu trybów i efektów świetlnych. W programowaniu klawiatury ma pomóc autorski soft Cooler Mastera – MasterPlus+.

Klawiaturę MK770 uzbrojono w klawisze o zawartości 85% PBT (politereftalan butylenu) wykonane w technologii Double Injection, zaś symbole zostały grawerowane techniką laserową. Rozwiązanie to ma sprawić, iż sprzęt nie będzie podatny za bardzo na ścieranie. Ponadto umiejscowiony w prawym rogu klawiatury, w pełni konfigurowalny 3-kierunkowy scroll, oferuje dodatkową kontrolę.

Nowe stabilizatory Cooler Master zostały również fabrycznie nasmarowane i zoptymalizowane. MK770 jest kompatybilna z wieloma systemami operacyjnymi, w tym Windows, Mac, iOS i Android. Cooler Master MK770 ma być dostępna w sprzedaży w cenie ok. 520 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cooler Master prezentuje klawiaturę MK770 z konstrukcją redukcji hałasu

 0