Cooler Master prezentuje odświeżoną obudowę MasterCase HP500P

Cooler Master prezentuje odświeżoną obudowę MasterCase HP500P

Cooler Master postanowił wprowadzić na rynek usprawnioną wersję jednej ze swoich popularnych obudów, dedykowanej nie tylko graczom. 

Po kilku miesiącach od premiery MasterCase HP500P, producent podjął decyzję o wypuszczeniu odświeżonej wersji obudowy. Oprócz zmiany koloru na biały, nowy model charakteryzuje się również panelem przednim wykonanym z siatki. Poza tym H500P Mesh White posiada wszystkie cechy pierwotnego wydania. Decyzja projektantów o zastosowaniu siatki jako elementu panelu przedniego, to zabieg mający przede wszystkim ułatwić przepływ powietrza w obudowie. Bliźniaczą funkcję pełnią dwa sporych rozmiarów wentylatory 200 mm, które znalazły się z przodu H500P. Dodatkowo posiadają one podświetlenie RGB, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia wygląd całości. Jak w przypadku obudów z wyższej półki, tak i rzeczony model wyposażono w przezroczysty panel boczny z hartowanego szkła. 

Obudowa posiada wiele elementów nie tylko poprawiających efekt wizualny, lecz przede wszystkim usprawniających korzystanie z niej

Oprócz tego w górnej części producent umieścił plastikowy panel. W połączeniu z przednim, siatkowym oraz podświetlanymi wentylatorami wszystko prezentuje się niezwykle efektownie. Warto zaznaczyć, iż zostały udostępnione materiały mające za zadanie ułatwić zachowanie czystości wewnątrz obudowy. Chodzi mianowicie o specjalne osłony, przez które można przeprowadzić kable. W ten sposób użytkownik nie tylko w łatwiejszy sposób zarządzi okablowaniem, lecz także przestanie się martwić faktem psucia przez nie wyglądu komputera. W środku urządzenia znajduje się miejsce dla chłodzenia wodnego o wysokości radiatora do 360 mm, montowanego na górze lub przodzie obudowy. Całość jest zarazem kompatybilna z kartami graficznymi o długości do 412 mm. Jakby tego było mało, H500P Mesh White posiada dwa gniazda PCI, dzięki, którym zamontujemy GPU również w pozycji wertykalnej. Obudowa od Cooler Master trafi do sprzedaży w Polsce w kwietniu za cenę około 670 zł. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cooler Master prezentuje odświeżoną obudowę MasterCase HP500P

 0