Cooler Master prezentuje Orb X, czyli futurystyczne stanowisko gracza

Cooler Master prezentuje Orb X, czyli futurystyczne stanowisko gracza

Jeśli zwykłe biurko i ultraszeroki monitor to dla Was zbyt mało i szukacie czegoś bardziej ekstrawaganckiego dla swojego stanowiska gamingowego, to może zadowolicie się futurystyczną kapsułą od Cooler Mastera.

Cooler Master zaprezentował Orb X, czyli półzamkniętą stację do pracy i gier. Nie jest to pierwszy tego typu pomysł na stanowisko gracza, bo podobne rozwiązania oferuje już od jakiegoś czasu choćby Acer, w postaci specjalnych i niezwykle drogich zestawów z serii Predator Thronos. Propozycja Cooler Master stawia jednak na zgoła odmienny design, przypominający kapsułę kosmiczną rodem z filmów sci-fi.

Cooler Master zaprezentował Orb X, czyli półzamkniętą stację do pracy i gier. 

Cooler Master Orb X

Wbudowany fotel jest wykonany z „prawdziwej skóry” i ma w pełni regulowany zagłówek, podparcie odcinka lędźwiowego i podnóżek. Gdy zajmiemy miejsce, zmotoryzowana kopuła na górze Orb X obniża ekran do poziomu oczu. Mówiąc o ekranach, możemy skonfigurować kapsułę z jednym 34-calowym monitorem lub maksymalnie trzema 27-calowymi wyświetlaczami. Uzupełniając wrażenia multimedialne, Orb X jest również wyposażony we wbudowany system dźwięku przestrzennego, który według Cooler Master pozwoli nam cieszyć się realistyczną sceną dźwiękową bez drogich słuchawek.

Cooler Master Orb X

Inne przydatne funkcje obejmują ukryty schowek, w którym można przechowywać komputer i konsole. Wewnątrz znajdziemy również biurko z wbudowaną ładowarką bezprzewodową i garścią portów USB-A i USB-C, a całość oczywiście zawiera podświetlenie w systemie RGB.

Cooler Master Orb X

Choć na rynku nie znajdziemy zbyt wiele tego typu produktów, to jak już wspomnieliśmy Cooler Master nie jest jedyną firmą produkującą takie rozwiązania. Wystarczy wspomnieć o stanowisku MWE Lab czy Acerze, który w 2018 roku przedstawił Predator Thronos wyceniony 20 000 USD, a rok później wprowadził bardziej przystępny cenowo Thronos Air, który w naszym kraju wyceniono na 35 tys. zł. Cooler Master nie ogłosił jeszcze ceny Orb X ani daty premiery. Stanowisko powinno jednak wkrótce trafić do przedsprzedaży. 

Cooler Master Orb X

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cooler Master prezentuje Orb X, czyli futurystyczne stanowisko gracza

 0