Corsair Harpoon RGB – nowa, budżetowa myszka dla graczy

Corsair Harpoon RGB – nowa, budżetowa myszka dla graczy

W ofercie firmy Corsair znajduje się kilka myszek dla graczy, w tym także modele drogie. Teraz portfolio powiększa się o urządzenie o nazwie Harpoon RGB, które będzie dostępne także dla mniej zamożnych.

Corsair Harpoon RGB będzie najtańszą myszką dla graczy w ofercie firmy. Cena gryzonia to 30 dolarów, co powinno się przełożyć na polską cenę na poziomie około 130-140 zł. Gryzoń został wyposażony w optyczny sensor o DPI ustawianym w zakresie od 250 do 6000. Niestety, producent nie zdradził, jaki dokładnie jest to sensor.

Myszka wyposażona jest w sześć w pełni programowanych przycisków – lewy i prawy (z przełącznikami Omron o żywotności 20 mln naciśnięć), dwa na boku, do zmiany czułości oraz wciskany scroll. Logo na obudowie Harpoon RGB jest podświetlane i można ustawić jego kolor. Urządzenie współpracuje z oprogramowanie Corsair CUE. Ma też wbudowaną pamięć, na której może przechowywać ustawienia czułości DPI.

Myszka ma wymiary 111,5 x 68,3 x 40,4 mm i waży 85 gramów. Jest to model profilowany, więc sprawdzi się tylko w przypadku osób praworęcznych. Model ma standardowy przewód o długości 1,8 m. Producent udziela na Corsair Harpoon RGB 2 lat gwarancji. Myszka już powinna być dostępna w sprzedaży.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair Harpoon RGB – nowa, budżetowa myszka dla graczy

 0