Corsair K55 RGB – nowa klawiatura dla graczy

Corsair K55 RGB – nowa klawiatura dla graczy

Corsair zaprezentował nową klawiaturę, stworzoną z myślą o graczach komputerowych. Model K55 RGB to propozycja dla osób, które dysponują nieco mniejszym budżetem.

K55 RGB to nowa klawiatura dla graczy w ofercie firmy Corsair. Jest to tradycyjny model z wbudowaną częścią numeryczną. Po lewej stronie producent umieścił kilka klawiszy makro, które gracze mogą dowolnie skonfigurować według własnych potrzeb. Nie zabrakło także przycisków do sterowania multimediami, np. regulacji głośności lub przełączania między utworami.

Corsair K55 RGB nie jest klawiaturą mechaniczną, ale producent zapewnia, że jest bardzo cicha przy jednoczesnym zachowaniu satysfakcjonującego czucia. Nie wiadomo, co dokładnie firma miała na myśli. Klawiatura wyposażona jest w trzy osobne strefy podświetlania klawiszy oraz 10 prekonfigurowanych ustawień światła. Niestety, wygląda na to, że użytkownicy nie będą mieli całkowitej dowolności w wyborze koloru podświetlenia.

Klawiatura wyposażona jest w system anti-ghosting, blokadę przycisku Windows oraz ma odczepianą podstawkę pod nadgarstek. Corsair K55 RGB zadebiutuje w tym miesiącu, a dokładnie 22 listopada w cenie około 50 dolarów lub 50 funtów brytyjskich. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair K55 RGB – nowa klawiatura dla graczy

 0