CORSAIR odświeża swoją topową myszkę do gier

CORSAIR odświeża swoją topową myszkę do gier

Scimitar RGB Elite to odświeżony model myszki reprezentujący popularną gamingową serię firmy CORSAIR. Wersja Elitarna udostępnia miłośnikom gier MOBA i MMO sensor optyczny o rozdzielczości do maksymalnie 18 000 DPI. Dodatkowo, gracz otrzymuje znane z poprzednich wersji produktu zestaw 17 w pełni programowalnych przycisków w tym opatentowany system sterowania Key Slider umożliwiający wygodne korzystanie z wielu skrótów czy makr. Scimitar RGB Elite oferuje rozbudowane opcje personalizacji za pośrednictwem oprogramowania CORSAIR iCUE, takie jak programowanie makr obejmujących wiele poleceń oraz zmianę mapowania wszystkich 17 przycisków. iCUE umożliwia też dostosowywanie czterech stref podświetlenia RGB, które można synchronizować ze wszystkimi pozostałymi urządzeniami kompatybilnymi z iCUE. W programie można również regulować czułość sensora co 1 DPI.

Scimitar RGB Elite to odświeżony model myszki reprezentujący popularną gamingową serię firmy CORSAIR.

Do tego da się kalibrować sprzęt pod kątem powierzchni oraz konfigurować wiele innych ustawień. Oprócz Scimitara na rynku pojawiła się podkładka gamingowa z niestrzępiącej się tkaniny – MM500 3XL. Jest to największa podkładka wyprodukowana przez kalifornijskiego producenta w jego historii, mierzy bowiem 1220 x 610 mm i pomieści dosłownie cały sprzęt zawodnika na blacie jego biurka. Jak podkreśla producent podkładka przyda się w szczególności użytkownikom grającym w pierwszoosobowe strzelanki i potrzebującym trwałej oraz równoległej powierzchni, która nie będzie przesuwać się podczas rozgrywki. Myszka Scimitar RGB Elite oraz podkładka MM500 3XL są już dostępne do kupienia w polskich sklepach oraz na oficjalnej witrynie kalifornijskiego producenta. Oba produkty są objęte dwuletnią gwarancją. Mysz Scimitar RGB Elite kosztuje 369 złotych zaś za podkładkę MM500 3XL należy zapłacić 199 zł.

CORSAIR odświeża swoją topową myszkę do gier

Więcej informacji o myszce znajdzie tu a o podkładce tutaj. Warto podkreślić, że pod koniec 2018 roku producent CORSAIR ogłosił współpracę z Microsoftem, której celem jest zagwarantowanie kompatybilności dla urządzeń peryferyjnych producenta na konsoli Xbox One, dzięki czemu granie w wybrane gry powinno być łatwiejsze niż w przypadku korzystania z dedykowanego gamepada. Co ciekawe Amerykanie chcą chronić w pewien sposób użytkowników korzystających z padów, ponieważ podczas rozgrywki nie spotykają oni konkurentów wyposażonych w inny zestaw urządzeń. Firma zaznacza, że właściciele konsoli podłączając myszkę i klawiaturę mechaniczną CORSAIR, będą cieszyć się tą samą precyzją rozgrywki, którą dotychczas zarezerwowano wyłącznie graczom z PC.

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR odświeża swoją topową myszkę do gier

 0