CORSAIR powiększa rodzinę M75 o nowe myszy do gier FPS

CORSAIR powiększa rodzinę M75 o nowe myszy do gier FPS

CORSAIR ogłosił premierę myszek gamingowych z serii M75: M75 i M75 WIRELESS, które kształtem nawiązują do modelu  M75 AIR. Jak twierdzi producent w przypadku tych urządzeń nacisk położono na ergonomię, wymiary oraz wagę.

CORSAIR M75 i M75 WIRELESS odpowiednio 74 g i 89 g. Obie myszki wyposażono w wymienne, magnetyczne przyciski boczne umożliwiające granie prawą lub lewą ręką, co można skonfigurować w oprogramowaniu CORSAIR iCUE. W iCUE można też dostosować dwustrefowe podświetlenie RGB, którego nie mogło zabraknąć. W przypadku wersji bezprzewodowej działania wykonywane są z niemal zerowym opóźnieniem (poniżej 1 ms) przy użyciu łączności SLIPSTREAM WIRELESS.

CORSAIR M75 i M75 WIRELESS to myszki do gier, które ważą odpowiednio 74 g i 89 g.

CORSAIR powiększa rodzinę M75 o nowe myszy do gier FPS

Bateria umożliwia rywalizację przez nawet 210 godzin przez Bluetooth, a podczas ładowania myszy można nadal grać w trybie przewodowym przez USB. Ślizgacze myszy wykonane w 100% z PTFE, z kolei na pokładzie umieszczono też czujnik optyczny z 26 TYS. DPI CORSAIR MARKSMAN.

Myszka posiada również autorskie przyciski CORSAIR QUICKSTRIKE.

Myszy gamingowe CORSAIR M75 WIRELESS i M75 WIRELESS są już dostępne w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców online i dystrybutorów firmy CORSAIR. Obie myszy gamingowe są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy CORSAIR.

M75 Lightweight RGB Gaming Mouse kosztuje 399 złotych a RGB M75 WIRELESS wyceniono na 569 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR powiększa rodzinę M75 o nowe myszy do gier FPS

 0