Corsair prezentuje klawiaturę gamingową K100 AIR

Corsair prezentuje klawiaturę gamingową K100 AIR

Corsair poinformował dziś o planowanej na 4 października premierze bezprzewodowej mechanicznej klawiatury gamingowej K100 AIR z obudową ze szczotkowanego aluminium.

Klawiatura gamingowa Corsair K100 AIR posiada obudowę o grubości zaledwie 11 mm w najcieńszym punkcie. Na pokładzie znajdziemy mechaniczne przełączniki klawiszy CHERRY MX Ultra Low Profile. K100 AIR oferuje trzy sposoby na połączenie z kilkoma urządzeniami — technologię SLIPSTREAM WIRELESS, Bluetooth o niskim poziomie opóźnień dla trzech urządzeń hostów oraz przewodową łączność USB z technologią AXON do raportowania z częstotliwością 8000 Hz. Pojemny akumulator klawiatury wystarcza na 50 godzin działania z włączonym podświetleniem RGB, a z wyłączonym podświetleniem — na 200 godzin.

Klawiatura gamingowa Corsair K100 AIR posiada obudowę o grubości zaledwie 11 mm w najcieńszym punkcie.

Corsair klawiatura gamingowa

W celu usprawnienia pracy można szybko przełączać połączenia bezprzewodowe K100 AIR z komputerami PC, laptopami, tabletami i innymi urządzeniami jednym klawiszem, korzystając ze 128-bitowego szyfrowania AES. Cztery w pełni programowalne klawisze do makr umożliwiają wykonywanie zaawansowanych makr i działań oraz uruchamianie aplikacji, jest również aluminiowe pokrętło regulacji głośności.  K100 AIR ma 8 MB wbudowanej pamięci masowej, w której można zapisać do 50 profili.

Klawiaturę K100 AIR można personalizować bez ograniczeń, korzystając z pełnej kontroli nad nawet 20 złożonymi sprzętowymi warstwami podświetlenia RGB jednocześnie, a to za sprawą technologii Corsair AXON Hyper-Processing. Oprogramowanie Corsair iCUE umożliwia bezprzewodowe sterowanie podświetleniem RGB, zmianę mapowania klawiszy, przypisywanie makr oraz konfigurowanie podświetlenia RGB urządzeń. Klawiatura Corsair K100 AIR jest objęta dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair prezentuje klawiaturę gamingową K100 AIR

 0