Corsair prezentuje klawiaturę gamingową K55 CORE

Corsair prezentuje klawiaturę gamingową K55 CORE

Corsair wprowadza do oferty nową klawiaturę gamingową RGB: K55 CORE. Jest ona odporna na zalania nawet 300 ml płynów, a także posiada dziesięciostrefowe podświetlenie RGB kontrolowane w dedykowanej aplikacji Corsair.

Corsair K55 CORE to najnowsza mechaniczna klawiatura gamingowa wyposażona w dziesięciostrefowe podświetlenie RGB, które możemy modyfikować w aplikacji iCUE. Umożliwia ona m.in. dostosowanie efektów podświetlenia i makr, zmianę mapowania klawiszy oraz synchronizowanie podświetlenia RGB klawiatury z resztą sprzętu. Klawiatura K55 CORE jest odporna na zalania nawet 300 ml płynów. Obsługa naciskania nawet 12 klawiszy zapewnia wykonywanie odpowiednich działań z częstotliwością sondowania 1000 Hz.

Corsair K55 CORE to najnowsza mechaniczna klawiatura gamingowa wyposażona w dziesięciostrefowe podświetlenie RGB, które możemy modyfikować w aplikacji iCUE.

Corsair prezentuje klawiaturę gamingową K55 CORE

Klawiatura wyróżnia się smukłym, nowoczesnym profilem przeznaczonym specjalnie do grania na komputerach. Urządzenie K55 CORE jest już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie firmy Corsair oraz sklepach.

Sprzęt objęto dwuletnią gwarancją producenta. Corsair K55 CORE kosztuje 219 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair prezentuje klawiaturę gamingową K55 CORE

 0