Corsair prezentuje niskoprofilowe pamięci DRAM z podświetleniem RGB

Corsair prezentuje niskoprofilowe pamięci DRAM z podświetleniem RGB

Corsair wprowadził do sprzedaży nową wersję pamięci DRAM z serii VENGEANCE - VENGEANCE RGB PRO SL. Premierowe pamięci DDR4 początkowo będą dostępne w zestawach o pojemności do 128 GB (4x 32 GB) i częstotliwościach do 3600 MHz oraz w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. W niedalekiej przyszłości pojawią się także dodatkowe zestawy o wyższych częstotliwościach (nawet do 4800 MHz) i w większych pojemnościach. "Odchudzone" i niskoprofilowe VENGEANCE’y cechują się dynamicznym 10-strefowym podświetleniem RGB i radiatorem o wysokości zaledwie 44 mm. Dodatkowo, poszczególne moduły są dokładnie sprawdzane i zoptymalizowane pod kątem najwyższych osiągów oraz możliwości przetaktowania gwarantując imponującą wydajność.

Corsair wprowadził do sprzedaży nową wersję pamięci DRAM z serii VENGEANCE - VENGEANCE RGB PRO SL. Premierowe pamięci DDR4 początkowo będą dostępne w zestawach o pojemności do 128 GB (4x 32 GB) i częstotliwościach do 3600 MHz oraz w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Dzięki kompaktowemu formatowi i niskiej sylwetce pamięć VENGEANCE RGB PRO SL jest kompatybilna z mnóstwem układów chłodzenia procesora, w tym ze zintegrowanymi chłodzeniem cieczą typu All in One z dwoma wentylatorami, a także radiatorem montowanymi na dachu obudowy czy z wieloma układami chłodzenia powietrzem, takimi jak Corsair A500. Dziesięć indywidualnie adresowanych diod LED RBG na każdym module można dowolnie dostosować i zsynchronizować ze wszystkimi urządzeniami zgodnymi z oprogramowaniem iCUE. Nowe VENGEANCE’y mimo swojego minimalizmu zachowują wszystkie zdolności starszej wersji oraz pozwalają uzyskać zachwycające efekty świetlne w ramach ekosystemu iCUE. VENGEANCE RGB PRO SL zostały specjalnie zoptymalizowane pod kątem zgodności z najnowszymi płytami głównymi AMD i Intel, które obsługują standard DDR4 - oferują niestandardową płytkę drukowaną.

Corsair prezentuje niskoprofilowe pamięci DRAM z podświetleniem RGB Pamięci Corsair.

Pamięci z serii Corsair VENGEANCE RGB PRO SL są już dostępne w sprzedaży w europejskim sklepie internetowym producenta oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów Corsair. W Polsce wymienione pamięci w różnych wersjach oraz kolorach do wyboru będą na bieżąco dodawane do oferty największych sklepów sprzedających podzespoły i akcesoria komputerowe. VENGEANCE RGB PRO SL są objęte ograniczoną gwarancją wieczystą oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy Corisair.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair prezentuje niskoprofilowe pamięci DRAM z podświetleniem RGB

 0