Corsair prezentuje nową obudowę Obsidian 500D

Corsair prezentuje nową obudowę Obsidian 500D

Firma Corsair, jeden z wiodących producentów komputerowego sprzętu oraz urządzeń peryferyjnych, zaprezentowała kolejny model ze swojej linii obudów. 

Produkt całkowicie odświeża popularnego Obsidiana, nadając mu jeszcze bardziej delikatnego, minimalistycznego i eleganckiego wyglądu. 500D wyróżniają dwa otwarte panele boczne, wyposażone w szkło hartowane o przydymionej kolorystyce oraz konstrukcja powstałą na bazie szczotkowanego aluminium. Model w podstawowym wariancie posiada dwa wentylatory SP120, ale możemy rozbudować zestaw o cztery dodatkowe 120 mm lub 140 mm. Technologia Corsair Direct Airflow Path opatentowana przez producenta dba o odpowiedni przepływ powietrza w środku obudowy i w aktywny sposób skutecznie chłodzi wszelkie zamontowane podzespoły - maniacy chłodzenia wreszcie mogą poczuć się w pełni usatysfakcjonowani. 

Corsair Obsidian 500D wyróżnia estetyczny wygląd, odpowiednie wymiary oraz niezwykła łatwość w sposobie montażu wielu komputerowych podzespołów 

Istnieje też opcja wykorzystania urządzenia wyposażonego w ciecz o rozmiarze nawet do 360mm, jak np. Corsair H150i PRO. Konstrukcja nowej propozycji od Corsair jest bardzo intuicyjna i stworzona z myślą również o początkujących użytkownikach komputerów. Panele boczne zamontowano na specjalnych, tylnych zawiasach, co pozwala zdjąć szklane elementy z 500D na czas montażu pozostałych części platformy. Dodatkowo dedykowane szyny pomogą w umieszczeniu wentylatorów z przodu oraz na górze obudowy. Ponadto filtry antykurzowe, znajdujące się na froncie, piwnicy i dachu konstrukcji, możemy szybko i łatwo wyczyścić. Najnowszy Obsidian posiada wymiary 508 x 233 x 502 mm i oferuje w środku dostatecznie dużo miejsca, aby zbudować swój wymarzony komputer. Obudowa pojawi się w sprzedaży pod koniec marca w kwocie ok. 469 zł. Więcej informacji znajdziemy na stronie producenta. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair prezentuje nową obudowę Obsidian 500D

 0