Corsair prezentuje wodoodporną klawiaturę mechaniczną

Corsair prezentuje wodoodporną klawiaturę mechaniczną

Firma Corsair, dobrze znana graczom z produkcji najwyższej jakości podzespołów i akcesoriów dla graczy, wprowadza do swojej oferty wodoodporną klawiaturę.

Model K68 RGB jest odświeżoną wersją Corsair K68, czyli mechaniczną klawiaturą wyposażoną w sprawdzone przełączniki Cherry MX Red. Oferują one płynny linearny skok, pełne NKRO oraz pełny anti-ghosting, dzięki czemu nic nie stanie nam na drodze do jak najlepszych wyników w naszej ulubionej grze. Cykl życia jednego przełącznika szacowany jest na 50 milionów wciśnięć, a każdy z nich został otoczony gumową osłoną chroniącą klawiaturę przed płynami oraz pyłami na poziomie IP32, dzięki czemu żywotność klawiatury nie zmieni się nawet po jej zalaniu. Warto zaznaczyć, że osłona, jak również jej zalanie, nie wpływa na jasność podświetlenia i wyświetlane kolory.

Każdy klawisz został otoczony gumową osłoną chroniącą klawiaturę przed płynami oraz pyłami

Wbudowane w każdy przełącznik podświetlenie LED RGB może zostać dostosowane do gustu nawet najbardziej wymagających graczy – jeśli jednak nie mamy własnych preferencji, możemy posłużyć się ustawieniami przygotowanymi przez innych użytkowników oraz predefiniowanymi. Wszystko to za sprawą pełnej kompatybilności z oprogramowaniem Corsair Utility Engine. Pozwala ono nie tylko na zaprogramowanie dowolnego klawisza klawiatury tak, jak tylko chcemy, ale także na synchronizację oświetlenia wszystkich peryferiów komputerowych marki Corsair. Dodatkowymi atutami są dedykowane przyciski multimedialne oraz pełnowymiarowa, odczepiana podpórka pod nadgarstki. Klawiatura objęta jest dwuletnią gwarancją producenta, a jej cena detaliczna wynosi 599 zł.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair prezentuje wodoodporną klawiaturę mechaniczną

 0