Corsair przedstawia gamingowe słuchawki HS55 WIRELESS CORE

Corsair przedstawia gamingowe słuchawki HS55 WIRELESS CORE

Corsair zaprezentował nowy model z oferty zestawów słuchawkowych dla graczy — HS55 WIRELESS CORE. Ten elegancki zestaw słuchawkowy może korzystać z dwóch sposobów transmisji dźwięku: łączności bezprzewodowej 2,4 GHz o niskim poziomie opóźnień lub Bluetooth.

Słuchawki Corsair HS55 WIRELESS CORE zawierają lekkie nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt. Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz o niskim umożliwia uzyskanie sygnału bez zakłóceń z komputerów PC lub Mac oraz konsoli PS5 w zakresie do 15 metrów. Można też skorzystać z łączności Bluetooth, aby słuchać dźwięku z tabletów, smartfonów i innych urządzeń. Akumulator o 24-godzinnej żywotności umożliwia słuchanie dźwięku gry, muzyki lub innych multimediów bez plączącego się przewodu, a już po 15 minutach ładowania można korzystać z zestawu słuchawkowego przez 6 godzin.

Słuchawki Corsair HS55 WIRELESS CORE zawierają lekkie nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt.

HS55 WIRELESS CORE waży zaledwie 266 g i posiada regulowany pałąk delikatnie przylegający do głowy użytkownika. Regulatory dźwięku na nauszniku umożliwiają dostosowywanie głośności, dźwięku z mikrofonu oraz ustawień korekcji w tym wyłączanie mikrofonu. Corsair HS55 WIRELESS CORE wyposażono w parę specjalnie zaprojektowanych 50-milimetrowych przetworników neodymowych z obsługą Tempest 3D Audio na konsoli PS5. 

Gamingowy zestaw słuchawkowy HS55 WIRELESS CORE jest już dostępny w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy Corsair. Zestaw słuchawkowy objęto dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną producenta. Więcej informacji o dostępności urządzenia i jego cenie uzyskamy na stronie internetowej firmy Corsair.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair przedstawia gamingowe słuchawki HS55 WIRELESS CORE

 0