CORSAIR przedstawia mysz gamingową do gier FPS: M75 AIR WIRELESS

CORSAIR przedstawia mysz gamingową do gier FPS: M75 AIR WIRELESS

Tym razem firma CORSAIR prezentuje bezprzewodową myszkę gamingową dedykowaną grom FPS. Gryzonia wyróżnia ultralekka waga i symetryczny kształt.

Dzisiejszym bohaterem z oferty CORSAIRA jest myszka gamingowa do pierwszoosobowych strzelanek, M75 AIR WIRELESS. Urządzenie jest ultralekkie i waży 60 g. Ślizgacze myszy wykonano w 100% z PTFE, a jej sercem pozostaje czujnik optyczny CORSAIR MARKSMAN o rozdzielczości 26 tys. Do tego przyciski CORSAIR QUICKSTRIKE o zerowym opóźnieniu oraz optyczne przełączniki lewego i prawego przycisku rejestrujące kliknięcia i przesyłające je bez opóźnienia przez połączenie SLIPSTREAM WIRELESS lub Bluetooth.

Urządzenie jest ultralekkie i waży 60 g. Ślizgacze myszy wykonano w 100% z PTFE, a jej sercem pozostaje czujnik optyczny CORSAIR MARKSMAN o rozdzielczości 26 tys.

Akumulator pozwala na 100 godzin gry na jednym ładowaniu, a w razie potrzeby da radę podłączyć przewód USB, aby nie przerywać sesji na czas ładowania. W celu upamiętnienia tej premiery w sklepie internetowym CORSAIR będzie dostępna bardzo limitowana specjalna edycja myszy M75 AIR Launch Edition. Zestaw M75 AIR Launch Edition w żółtym kolorze zawiera podkładkę pod mysz, wyczynowe szklane ślizgacze myszy oraz taśmę zwiększającą przyczepność.

Mysz gamingowa CORSAIR M75 AIR WIRELESS jest już dostępna w sprzedaży w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych online i dystrybutorów firmy CORSAIR. M75 AIR WIRELESS objęto dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną CORSAIR.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR przedstawia mysz gamingową do gier FPS: M75 AIR WIRELESS

 0