Corsair przedstawia nowe chłodzenie wodne

Corsair przedstawia nowe chłodzenie wodne

Corsair, popularny producent podzespołów i sprzętu komputerowego, zaprezentował nowy model chłodzenia wodnego typu All in One.

Całkowicie odświeżona wersja popularnego H60 została wyposażona w 120-milimetrowy wentylator oraz komplet mocowań do CPU. Te pozwolą dopasować nowy produkt Corsair do większości najnowszych procesorów dostępnych na rynku. Dodatkowo, inżynierowie spółki z Kalifornii zadbali o to, aby montaż chłodzenia H60 stał się jeszcze bardziej intuicyjny i przyjazny nawet dla początkujących osób. H60 swym wyglądem dostosowuje się do projektów chłodzeń AiO zaprezentowanych przez Corsair podczas targów CES 2018 w Las Vegas - H115i PRO i H150i PRO. Nasadka na bloku wodnym posiada srebrne wykończenie oraz logotyp firmy podświetlany przez LED-y w białym kolorze. Nowatorka, a zarazem wyciszona bloko-pompka ze zoptymalizowanym wirnikiem zwiększającym przepływ cieczy efektywnie odprowadza ciepło z procesora na zewnątrz obudowy komputera. 

Nowe chłodzenie od Corisaira jest niezwykle kompaktowe dzięki czemu znajdzie zastosowanie w wielu różnych modelach odbudów 

H60 posiada 120-milimetrowy, wysoce wydajny i kompaktowy wentylator, który można zainstalować na dowolnych szynach montażowych o długości 120mm. Oznacza to, że posiadacz H60, niezależnie od gustów, bez kłopotu umieści swoje nowe chłodzenie AiO w dowolnej obudowie Corsair. Obrotowe złączki, gumowe węże oraz czytelna instrukcja obsługi ułatwiają budowę lub aktualizację platformy użytkownika. Wentylator PWM z serii SP, będącego częścią zestawu dopasowano tak, by zagwarantować ciche działanie oraz obfity przepływ powietrza. Co więcej, łącząc się z wybranym sterownikiem w oprogramowaniu Coirsair Link, istnieje opcja precyzyjnego dostosowania prędkości PWM SP120 - od 600 do 1700 obrotów na minutę. Ponadto, zestaw nie wymaga od użytkownika posiadania dodatkowych narzędzi do instalacji a sam proces montażu trwa zaledwie kilka minut. Corsair Hydro Series H60 zostało objęte kompleksową, 5-letnią gwarancją producenta. Cena na polskim rynku wyniesie około 299 PLN.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair przedstawia nowe chłodzenie wodne

 0