Corsair przedstawia pamięć VENGEANCE RGB DDR5

Corsair przedstawia pamięć VENGEANCE RGB DDR5

Corsair zaprezentował najnowsze moduły z rodziny najnowocześniejszych pamięci DDR5: VENGEANCE RGB DDR5. Moduły te zostały zoptymalizowane pod kątem najnowszych komputerów gamingowych i stacji roboczych, są dostępne w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej.

Pamięci VENGEANCE RGB DDR5 są dostępne początkowo z szybkością do 6400 MT/s i pojemnością 32 GB (2 x 16 GB), a zestawy o częstotliwości do 6600 MT/s i pojemności 2 x 32 GB będą dostępne wkrótce. VENGEANCE RGB DDR5 wyróżniają się dynamicznym podświetleniem RGB z indywidualnie adresowanymi dziesięcioma strefami w formie panoramicznego paska świetlnego otaczającego górną część każdego modułu. Oprogramowanie CORSAIR iCUE umożliwia szczegółowe sterowanie podświetleniem RGB i jego synchronizację z pozostałymi urządzeniami kompatybilnymi z iCUE. Program zapisuje też niestandardowe profile Intel XMP 3.0 w celu sterowania wydajnością pamięci w zależności od aplikacji lub zadania.

Corsair zaprezentował najnowsze moduły z rodziny najnowocześniejszych pamięci DDR5: VENGEANCE RGB DDR5.

Corsair pamięć RAM
 

Można w nim także regulować napięcie, by uzyskać bardziej precyzyjne przetaktowanie niż w poprzednich generacjach, które były zależne od sterowania tylko w BIOS-ie płyty głównej. Tak jak wszystkie pamięci Corsair DDR5 moduły VENGEANCE RGB DDR5 są zbudowane wyłącznie z ręcznie sortowanych i rygorystycznie kontrolowanych układów scalonych oraz wysokowydajnych płytek drukowanych. Układy scalone chłodzi skutecznie elegancki, aluminiowy rozpraszacz ciepła, który skutecznie obniża temperaturę pamięci.

Pamięć Corsair VENGEANCE RGB DDR5 jest już dostępna w sprzedaży w sklepie internetowym firmy oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów producenta. Pamięć VENGEANCE RGB DDR5 jest objęta ograniczoną gwarancją wieczystą, oraz ogólnoświatową obsługą klienta i pomocą techniczną firmy Corsair. Więcej informacji na temat pamięci Corsair VENGEANCE RGB DDR5 można znaleźć pod adresem.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair przedstawia pamięć VENGEANCE RGB DDR5

 0