Corsair wprowadza linię białych pamięci DDR4 z podświetleniem LED RGB

Corsair wprowadza linię białych pamięci DDR4 z podświetleniem LED RGB

Corsair zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży nowej linii pamięci DDR4. Co będzie wyróżniać te konstrukcje, wśród tłumu innych radiatorów z podświetleniem RGB LED? Corsair zdecydował się na zastosowanie nietypowego koloru. Radiator w całości jest biały, co sprawia, że światło LED jest jaśniejsze i żywsze niż kiedykolwiek, jednocześnie zachowując bardzo elegancki wygląd.

Corsair to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji pamięci, która zdążyła zdobyć dużą i zasłużoną popularność wśród użytkowników szukających wysokiej wydajności i jakości wykonania. VENGEANCE RGB White nie jest tutaj wyjątkiem. Nowy, biały radiator ma za zadanie schładzać moduły pamięci, gwarantując wydajność i stabilność nawet przy wysokich częstotliwościach. Zaprojektowane przez firmę PCB oraz specjalnie stworzone ścieżki LED nie mają żadnego wpływu na osiągi w porównaniu do podobnie taktowanych zestawów DDR4, jednak wsparcie XMP 2.0 w każdym module, sprawia, że użytkownik zawsze ma pewność pracy układu na najszybszych zegarach, ustawiając to jednym kliknięciem.

Coraz więcej producentów zauważa potrzebę odświeżenia linii kolorystycznych i zrywa z wyłącznie ciemnymi radiatorami oraz PCB. Mamy już białe płyty główne, są już białe pamięci i inne elementy, także użytkownicy mają coraz większe możliwości tworzenia unikanych i efektownych zestawów PC.

Pamięci obsadzane są w standardowych slotach DDR4 i co istotne, nie wymagają żadnych dodatkowych podłączeń, by wykorzystać pełen potencjał RGB LED i kontrolę za pomocą oprogramowania Corsair Link. Pamięci VENGEANCE RGB White są dodatkowo w pełni kompatybilne z oprogramowaniem innych producentów i mogą tworzyć kompozycje wizualne z  pozostałymi podzespołami. Wśród wspieranego oprogramowania Corsair wymienia  Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light i Asus Aura Sync. Daje to szerokie możliwości dostosowywania i konfiguracji oświetlenia w PC. Pamięci są już dostępne w sklepach i objęte są dożywotnią gwarancją producenta.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Corsair wprowadza linię białych pamięci DDR4 z podświetleniem LED RGB

 0