CORSAIR wprowadza nowe akcesoria niezbędne do budowy komputera

CORSAIR wprowadza nowe akcesoria niezbędne do budowy komputera

Firma CORSAIR zapowiedziała wprowadzenie do sprzedaży nowych akcesoriów przeznaczonych dla użytkowników komputerów, są to przewody CORSAIR Premium Typ 4 Generacja 4 oraz wydajna pasta termoprzewodząca TM30. Wśród premierowych kabli znajdują się przewody do zasilacza w indywidualnych osłonach, przedłużaczy do panelu przedniego, SATA i przedłużacza PCIe 3.0 x16. Według CORSAIR nowe produkty gwarantują, że każdy fan pecetów otrzyma nowoczesne elementy niezbędne do budowy i wykończenia komputera stacjonarnego w efektownym, profesjonalnym stylu. Przytoczone zestawy przewodów do zasilacza w indywidualnych osłonach CORSAIR Premium – w wersji Pro i Start – to pakiety różnych przewodów typu 4 generacji 4, kompatybilne ze wszystkimi zasilaczami CORSAIR typu 4 i dostępne w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. Oferują one osłony z linki spadochronowej klasy premium, nietermokurczliwe złącza oraz mocowane fabrycznie 24- i 8-żyłowe sprzężone grzebienie kablowe.

CORSAIR zapowiedział wprowadzenie do sprzedaży nowego zestawu kabli i pasty termoprzewodzącej.

CORSAIR wprowadza nowe akcesoria niezbędne do budowy komputera

CORSAIR wprowadza nowe akcesoria niezbędne do budowy komputera

fot. zestaw kabli CORSAIR Premium i CORSAIR Premium Pro

Pakiet Pro składa się natomiast z kompletu kabli niezbędnych do zasilania często bardzo wymagających PC. W zestawie znajdziemy: 1x ATX 24-pinowy, 2x EPS12V / ATX12V, 2x PCIe podwójny 2x PCIe pojedynczy, 2x SATA i 2x przewody do urządzeń peryferyjnych. Zestaw Start to kolekcja najbardziej niezbędnych przewodów: 1x ATX 24-pinowy, 1x EPS12V / ATX12V i 2x PCIe pojedynczy. Warto podkreślić, że wbudowane kondensatory w przewodach EPS12V, PCIe i 24-pinowym ATX umożliwiają dostarczanie stabilnego napięcia, a także mocy. Użytkownicy, którzy wolą indywidualnie dobierać przewody, mogą także nabywać osobno wszystkie przewody i grzebienie kablowe z tych zestawów.

CORSAIR wprowadza nowe akcesoria niezbędne do budowy komputera

CORSAIR wprowadza nowe akcesoria niezbędne do budowy komputera

fot. kabel SATA

Prezentowane przewody CORSAIR Premium z zestawu przedłużaczy do panelu przedniego oraz przewody SATA trafią do sklepów w czterech kolorach: czarnym, czerwonym, białym oraz niebieskim. Przedłużacze do panelu przedniego umożliwiają uporządkowanie połączeń panelu przedniego komputera z płytą główną przy użyciu indywidualnych, 30-centymetrowych przedłużaczy, a przewody SATA w indywidualnych osłonach prezentują się efektownie i umożliwiają uzyskanie pełnej szybkości SATA 6 Gbps. CORSAIR Premium PCIe 3.0 x16 zwiększa liczbę opcji instalacji karty graficznej, dzięki aż 300-milimetrowemu przewodowi i oferuje pełną przepustowość oraz wydajność interfejsu PCIe 3.0. Przedłużacz ten doskonale sprawdza się z pionowymi mocowaniami kart graficznych w obudowach CORSAIR, takich jak Carbide 275R czy Obsidian 500D, ma izolację elektromagnetyczną i konstrukcję z pięciu połączonych przewodów umożliwiającą elastyczne prowadzenie przez nawet najwęższe szczeliny.

CORSAIR wprowadza nowe akcesoria niezbędne do budowy komputera

fot. kabel PCIe 3.0 x16

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o paście termoprzewodzącej TM30, którą CORSAIR zaprezentował po raz pierwszy w swojej historii. W założeniu ma ona za zadanie zwiększyć efektywność chłodzenia procesorów CPU i GPU. TM30 doskonale współdziała z cenionymi, zintegrowanymi (AiO, All in One) zestawami chłodzącymi CORSAIR, takimi jak H100i RGB PLATINUM z serii Hydro. Głównym składnikiem pasty jest tlenek cynku, zaś cały produkt został specjalnie zoptymalizowany pod kątem ultraniskiej rezystancji termicznej. CORSAIR TM30 ma niski poziom lepkości, dzięki czemu łatwo wypełnia mikroskopijne otarcia i wysoką trwałość, dlatego nie wysycha, nie pęka ani nie zmienia konsystencji przez lata. Przewody CORSAIR Premium do zasilacza (zestawy Pro i Start), pakiety przedłużaczy do panelu przedniego, przewód SATA i przedłużacz PCIe 3.0 x16 oraz pasta termoprzewodząca TM30 trafią do sprzedaży w Polsce maksymalnie do końca pierwszego kwartału 2019 roku. Wszystkie wymienione produkty objęto dwuletnią gwarancją producenta.

CORSAIR wprowadza nowe akcesoria niezbędne do budowy komputera

fot. pasta termoprzewodząca CORSAIR TM30

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR wprowadza nowe akcesoria niezbędne do budowy komputera

 0