CORSAIR zapowiada modułowe biurko komputerowe Platform:6

CORSAIR zapowiada modułowe biurko komputerowe Platform:6

Firma CORSAIR znana z produkcji akcesoriów i sprzętu dla graczy zaprezentowała biurko dla fanów wirtualnej rozrywki, ale nie tylko, bo powinno przydać się także twórcom treści oraz po prostu entuzjastom komputerów. Poznajcie CORSAIR Platform:6 – uniwersalne, modułowe biurko.

CORSAIR Platform:6 to biurko dostosowane do różnych grup odbiorców - graczy, twórców treści, pracowników zdalnych czy po prostu ludzi używających PC do codziennych czynności. Biurko posiada blat o szerokości około 180 cm, który można dodatkowo rozbudować, a ponadto zmieszczą się na nim najbardziej zaawansowane komputery, pełny sprzęt streamingowy i akcesoria. Wśród różnych konfiguracji można dobrać rozmaite cechy oraz funkcje, takie jak elektryczna regulacja wysokości, materiał blatu czy system szyn do rozbudowy. Wszystkie opcje da radę dostosować na oficjalnej stronie internetowej CORSAIR, albo wybrać gotowy zestaw z dostępnych w sklepie.

CORSAIR Platform:6 to biurko dostosowane do różnych grup odbiorców - graczy, twórców treści, pracowników zdalnych czy po prostu ludzi używających sprzętu do codziennych czynności.

CORSAIR zapowiada modułowe biurko komputerowe Platform:6

Platform:6 to biurko zaprojektowane pod kątem przyszłej rozbudowy. Każde biurko Platform:6 zawiera modułowy system szyn składający się z poprzeczki z uniwersalnego, standardowego teownika aluminiowego, szyn bocznych oraz szyny górnej, który umożliwia dołączanie setek dodatków i akcesoriów dostępnych na rynku. Całość oferuje elastyczne metody montażu własnych akcesoriów z wydruku 3D. Jeżeli 180-centymetrowa szerokość nie wystarczy, można zainstalować boczne przedłużenia po obu stronach biurka, aby zyskać dodatkowo 30 x 70 cm, z opcjonalnymi panelami do zawieszania przedmiotów.

CORSAIR zapowiada modułowe biurko komputerowe Platform:6

Dostępny tylko z Platform:6 górny panel Elgato Multi Frame ma jeszcze więcej miejsca na sprzęt i akcesoria oraz adaptery do produktów Elgato Multi-Mount i Flex Arm umożliwiające mocowanie oświetlenia Key Light, kamer lub mikrofonów bezpośrednio do systemu szyn.

Panel rozszerzający Elgato Multi Frame jest dostępny we flagowej wersji Platform:6 Creator Edition, która wyróżnia się też regulowaną wysokością i blatem z kauczukowca. Niestandardowe konfiguracje można zaprojektować i zakupić za pośrednictwem konfiguratora online, który zostanie udostępniony po oficjalnej premierze Platform:6.

Biurko CORSAIR Platform:6 będzie dostępne od IV kwartału 2023 r. w sklepie internetowym firmy CORSAIR oraz w światowej sieci autoryzowanych sprzedawców detalicznych i dystrybutorów firmy CORSAIR. Cena biurka zostanie ujawniona w okolicach premiery.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: CORSAIR zapowiada modułowe biurko komputerowe Platform:6

 0