Crash Bandicoot 4: It`s About Time. Wyciekły informacje o grze

Crash Bandicoot 4: It`s About Time. Wyciekły informacje o grze

Po sukcesie odniesionym przez odświeżoną trylogię Crash Bandicoot i całkiem nieźle odebranym Crash Team Racing Nitro-Fueled należało oczekiwać kolejnej gry w tym uniwersum. Od pewnego czasu spekuluje się o czwartym epizodzie, o którym całkiem sporo informacji wyciekło ostatnio do sieci, pojawiły się nawet fragmenty z nieopublikowanego jeszcze trailera. Produkcja ma zostać zapowiedziana podczas Summer Game Fest 22 czerwca, aczkolwiek przed szereg wyszła tajwańska organizacja zajmująca się klasyfikacją wiekową gier. Okazuje się, że Crash Bandicoot 4: It's About Time, czyli kontynuacja oryginalnej trylogii trafi na PlayStation 4 oraz Xbox One i na razie nic nie wspomina się o komputerach czy też konsolach nowej generacji, lecz zapewne gra finalnie zadebiutuje również na innych platformach sprzętowych. Co ciekawe za powstanie projektu ma odpowiadać studio Toys for Bob, które wcześniej pracowało nad Spyro Reignited Trilogy.

Crash Bandicoot 4: It's About Tim będzie bezpośrednią kontynuacją serii, a jego akcja ma toczyć się wokół podróży między czasami oraz wymiarami.

Crash Bandicoot 4: It`s About Time. Wyciekły informacje o grze

Crash Bandicoot 4: It`s About Time. Wyciekły informacje o grze

Crash Bandicoot 4: It's About Tim będzie bezpośrednią kontynuacją serii, a jego akcja ma toczyć się wokół podróży między czasami oraz wymiarami, która jest realna dzięki tajemniczej masce powiązanej z Aku-Aku. Warto wspomnieć, że niektóre zagraniczne branżowe redakcje otrzymały paczki z puzzlami, które po ułożeniu ukazują wspomnianą maskę. Przytoczone rewelacje potwierdza także Daniel Ahmad. Kiedy dokładnie miałby zadebiutować Crash Bandicoot 4? Zgodnie z najnowszym przeciekiem ów termin ustalono na 9 października. Warto wspomnieć, że na dostępnych obrazkach przedstawiających fragmenty rozgrywki widzimy, że zachowano styl graficzny znany z wydanej parę lat temu nowej wersji trylogii i zapewne zadowoli to fanów kultowej marki o przygodach jamraja. Oczywiście są to niepotwierdzone informacje dlatego aktualnie należy do nich podchodzić z odpowiednim dystansem. Przypomnijmy, że zgodnie z udostępnionymi ponad rok temu danymi trafiły do rąk ponad 10 mln nabywców.

Crash Bandicoot 4: It`s About Time. Wyciekły informacje o grze

Crash Bandicoot 4: It`s About Time. Wyciekły informacje o grze

Istnienie Crash Bandicoot 4: It's About Time tylko potwierdza, że powstanie nowego epizodu serii było z punktu widzenia biznesowego dość opłacalne. Z drugiej jednak strony zmiana deweloperów może budzić wśród graczy pewne obawy dotyczące jakości tytułu (przypomnijmy, że za trylogię odpowiada Vicarious Visions). Z drugiej jednak strony Toys for Bob ma pewne doświadczenie w tworzeniu tego rodzaju gier, co potwierdza wspomniany już Spyro Reignited Trilogy. Wprawdzie nie była to najlepsza platformówka, jaka trafiła na przestrzeni lat na rynek, lecz ma pewne interesujące momenty i spotkała się z pozytywną reakcją społeczności.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crash Bandicoot 4: It`s About Time. Wyciekły informacje o grze

 0