Crash Bandicoot N. Sane Trilogy debiutuje na PC, XOne i Nintendo Switch

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy debiutuje na PC, XOne i Nintendo Switch

Po roku oczekiwania użytkownicy PC, Xboxa One oraz Nintendo Switch mogą wreszcie zagłębić się w świat Crasha, ponieważ właśnie dziś gra trafiła do sprzedaży.

Perypetie szalonego Crasha od lat bawiły wielu również dorosłych fanów gier wideo. W ubiegłym roku remaster tej serii kojarzonej głównie z PlayStation pojawił się na PS4. Praktycznie od momentu premiery ruszyła lawina spekulacji, jakoby produkcja powędrowała także na pozostałe platformy sprzętowe. Kilka miesięcy temu otrzymaliśmy ostateczne potwierdzenie, że Crash Bandicoot N. Sane Trilogy zadebiutuje na PC, Xbox One i Nintendo Switch dokładnie dzisiaj tj. 29 czerwca. Z tej okazji warto zapoznać się z przygotowanym przez Acitivision równie szalonym, jak bohater zwiastunem premierowym. Startowa cena produkcji na wspomnianych urządzeniach jest doprawdy interesująca, gdyż oscyluje w granicach 100 złotych (patrząc na rozmaite promocje dostępne w internecie).

Dokładnie dzisiaj w sklepach pojawił się wyczekiwany przez posiadaczy PC, Xboxa One i Nintendo Switch, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

W skład pakietu Crash Bandicoot N. Sane Trilogy wchodzą dokładnie trzy części serii — Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back i Crash Bandicoot 3: Warped, które oczywiście doczekały się znacznej ewolucji w sferze wizualnej względem opublikowanych przed laty pierwowzorów. Jeżeli ktoś jeszcze jakimś cudem nie kojarzy tejże marki, to warto wspomnieć, że historia w niej opowiedziana skupia się wokół postaci nietypowego, a zarazem bardzo niesfornego antropomorficznego jamraja pasiastego. Jego podstawowym celem jest stawienie czoła doktorowi Corteksowi. Oczywiście poza poprawą jakości graficznej autorzy zadbali też o zaimplementowanie kilku przydatnych funkcji jak choćby nowy system zapisu stanu gry. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii, to recenzja gry pojawi się już wkrótce na łamach ITHardware.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy debiutuje na PC, XOne i Nintendo Switch

 0