Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Xbox One? Kolejna poszlaka

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Xbox One? Kolejna poszlaka

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy cieszy się niezwykle dobrą sprzedażą na PS4, aczkolwiek gra niekoniecznie będzie tytułem ekskluzywnym dla tej platformy. Tym razem wypłynęły kolejne informacje wskazujące na to, że jednak w Crasha zagramy nie tylko na PlayStation.

Już wcześniej Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawiał się w internetowych asortymentach sklepów, irlandzki oddział PlayStation zapowiedział, że gra ukaże się "najpierw na PS4", a Sony nie zaprzeczało temu, jakoby Crash miał pojawić się na Xbox One. Tymczasem dzisiaj pojawił się konkretniejszy dowód na istnienie portu gry na konsoli Microsoftu. Konkretnie jeden z artystów pracujących nad grą w swoim portfolio udostępnił zrzut ekranu, w którym widzimy menu gry z przyciskami odpowiadającymi padowi Xbox One.

Po raz kolejny mamy do czynienia z pewnego rodzaju informacją w temacie Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, lecz nie daje nam ona 100% potwierdzenia, czy gra wyjdzie na Xbox One

Oczywiście można twierdzić, że to tylko poglądowe screenshoty gry tworzonej domyślnie na PC, lecz z drugiej strony deweloperzy mogli posłużyć się wyłącznie padem PS4 jeśli naprawdę nigdy nie myśleliby o przeportowaniu gry na Xbox One. W innym przypadku ostatecznie może to świadczyć o tym, że zremasterowany Crash Bandicoot może ukazać się na PC. Sony nie posiada praw do marki Crasha już od półtorej dekady, aczkolwiek nie wiadomo dokładnie jaką umowę zawiązali z Activision. Definitywnie wydanie gry na konsolę Microsoftu byłoby okazją do zarobienia kolejnych milionów dolarów, ale do sprawy należy póki co podejść z należytym dystansem.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crash Bandicoot N. Sane Trilogy na Xbox One? Kolejna poszlaka

 0