Crash Bandicoot N.Sane Trilogy notuje świetną sprzedaż. Twórcy chwalą się wynikiem

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy notuje świetną sprzedaż. Twórcy chwalą się wynikiem

Crash Bandicoot to seria gier, którą zna każdy fan PlayStation. Marka napędzająca sprzedaż PS1 otrzymała odświeżone edycje, które wzbudziły ogromne zainteresowanie graczy. Twórcy ujawnili oficjalne dane.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy zadebiutował lata temu najpierw w 2017 r. na PlayStation 4, a później również na komputerach, Xboxie One oraz Nintendo Switch. Zremasterowane przygody sympatycznego jamraja odniosły sukces, czego dowodzi informacja podana przez autorów trylogii. Wynika z niej, że Crash Bandicoot N.Sane Trilogy sprzedał się w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy sprzedał się w ponad 20 mln egzemplarzy.

Obejmuje to wszystkie platformy, na których dostępna jest gra. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy został opracowany przez Vicarious Visions (obecnie znany jako Blizzard Albany po wewnętrznej reorganizacji w Activision Blizzard). Zmianie uległa oprawa graficzna dostosowana do współczesnych standardów oraz sterowanie.

Dodano ponadto system zapisu pozwalający zapisywać stan rozgrywki automatycznie bądź manualnie. Crash Bandicoot otrzymał w 2020 roku zupełnie nową część zatytułowaną It's About Time.

Gra stworzona przez Toys for Bob została pozytywnie przyjęta, ale nie sprzedała się tak dobrze, jak liczył Activision Blizzard, dlatego pewnie nie otrzymaliśmy bezpośredniej kontynuacji. Toys for Bob wypuściło jeszcze Crash Team Rumble, spin-off nastawiony na rozgrywkę sieciową jednak i ta propozycja nie była hitem sprzedaży.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crash Bandicoot N.Sane Trilogy notuje świetną sprzedaż. Twórcy chwalą się wynikiem

 0