Crash Wumpa League. Poznaliśmy pierwsze szczegóły o nowej grze z serii Crash Bandicoot

Crash Wumpa League. Poznaliśmy pierwsze szczegóły o nowej grze z serii Crash Bandicoot

Crash Bandicoot ma powrócić za sprawą kooperacyjnej sieciowej gry, o której informacje wyciekły do sieci. Będzie to inny projekt względem pozostałych odsłon serii nastawionych na historię tytułowego bohatera.

O grze z serii Crash Bandicoot nastawionej na sieciową zabawę mówi się od dawna. Teraz poznaliśmy informacje o Crash Wumpa League, który będzie nastawioną na rywalizację kooperacyjną grą drużynową 4 vs 4. Do dyspozycji dostaniemy doskonale znane postacie, ale również nowe, stworzone od zera. Produkcja powstaje na silniku Crash Bandicoot 4. Wszyscy bohaterowie mają posiadać unikalne ruchy, a istotną rolę odegra szybowiec, element, w który zostanie wyposażona każda postać. Dzięki niemu szybciej dotrzemy do lokacji, które będą rozbudowane.

Crash Wumpa League to sieciowa gra nastawiona na rywalizację dla czterech drużyn.

Poziomy będzie można dowolnie eksplorować, natomiast same miejsca otrzymają dodatkowe elementy rywalizacji. Jak to wygląda w praktyce, pokazuje widoczny powyżej filmik. Crash Wumpa League powstaje od kilku lat i pierwotnie miał zadebiutować rok po premierze Crash Bandicoot 4, aczkolwiek prace nad produkcją na pewien czas wstrzymano. Za projekt odpowiada studio Toys for Bob działające przy nowej części Call of Duty. Nie wiemy więc kiedy zagramy w Crash Wumpa League, zapewne termin wydania jest odległy.

Nie jest to pierwsza część Crash Bandicoot, która stanowi odskocznię od klasycznej, nastawionej na opowieść grę. W przeszłości otrzymaliśmy np. CTR: Crash Team Racing, w którym ścigamy się z innymi postaciami z uniwersum. Domyślnie wybieramy między 14 bohaterami, a resztę odblokowujemy wraz z ukończeniem kolejnych wyścigów. Pomyślano również o trybach Time Trial oraz Arcade. W zeszłym roku na platformy mobilne trafił spin-off Crash Bandicoot: On the Run! który stanowi miks klasycznych elementów serii z auto runnerami.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crash Wumpa League. Poznaliśmy pierwsze szczegóły o nowej grze z serii Crash Bandicoot

 0