Creative Outlier Free+ i Outlier Free Pro+ - bezprzewodowe słuchawki z przewodnictwem kostnym

Creative Outlier Free+ i Outlier Free Pro+ - bezprzewodowe słuchawki z przewodnictwem kostnym

Creative wprowadził na rynek nowe modele bezprzewodowych słuchawek z technologią przewodnictwa kostnego. Urządzenia stanowią rozwinięcie słuchawek z serii Outlier Free. Oprócz zmian kolorystycznych, nowe modele dostają możliwość regulowania pałąka, na którym znajdują się przetworniki.

Creative wprowadza do sprzedaży cztery nowe zestawy słuchawek bezprzewodowych z regulacją przetworników, Outlier FREE Pro+, oraz Outlier FREE+. Creative Outlier Free+ posiadają wbudowaną baterię, która na jednym ładowaniu pozwoli na działanie nawet do 10 godzin. Zaledwie 10 minut ładowania umożliwia odtwarzanie dźwięku do dwóch godzin. Słuchawki posiadają łączność wielopunktową, która pozwala na korzystanie z 2 urządzeń połączonych przez Bluetooth 5.3 jednocześnie. W celu zminimalizowania opóźnień audio względem wideo słuchawki oferują tryb niskiego opóźnienia dla materiałów audiowizualnych. Zestaw zaopatrzono w mikrofon wielokierunkowy z trybem redukcji szumów i obsługą asystentów głosowych. Na pałąku urządzenia znajdują się intuicyjne przyciski sterujące, które odpowiadają za odbieranie rozmów, sterowanie dźwiękiem i innymi ustawieniami. Cała konstrukcja to połączenie stopu tytanu z lekkim silikonem i z efektem pamięci.

Creative wprowadza do sprzedaży cztery nowe zestawy słuchawek bezprzewodowych z regulacją przetworników, Outlier FREE Pro+, oraz Outlier FREE+.

Creative Outlier Free+ i Outlier Free Pro+ - bezprzewodowe słuchawki

Creative Outlier Free Pro+ są dedykowane sportowcom ze względu na najwyższy poziom certyfikatu wodoszczelności IPX8, co pozwala używać zestawu słuchawkowego podczas pływania, a nawet płytkiego nurkowania pod wodą. W zestawie zastosowano odtwarzacz MP3 ze wbudowaną 8 GB pamięcią (kompatybilny również z formatami plików FLAC, WAV i APE), na której możemy zapisać nawet 2000 ulubionych utworów w formacie MP3. Zastosowanie wbudowanej pamięci pozwala na odtwarzanie źródła dźwięku pod wodą gdzie zasięg transmisji bezprzewodowej może być zakłócany. Oba modele słuchawek występują w dwóch wersjach kolorystycznych.

Warto teraz pochylić się nad technologią przewodnictwa kostnego i wytłumaczyć mniej więcej, co to za rozwiązanie. Wykorzystanie technologii przewodnictwa kostnego oparte jest na zjawisku przewodzenia dźwięku za pośrednictwem specjalnych przetworników umieszczonych w słuchawkach, które poprzez wibracje na kościach policzkowych użytkownika przekazują fale dźwiękowe do ucha wewnętrznego.

Najważniejszą cechą takiego rozwiązania jest całkowite uwolnienie użytkownika od słuchawek nausznych lub dousznych. Użytkownicy takiego rozwiązania mają zwiększoną świadomość otaczającego ich świata, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo podczas uprawiania sportów w biegach, jazdy na rowerze lub innych wymagających kontroli otoczenia. Powyższe rozwiązanie również się przyda osobom, które lubią rozmawiać ze swoimi znajomymi i równocześnie w tle odsłuchiwać swojego ulubionego podcastu. Dzięki zaletom słuchania na otwartym uchu, słuchawki można wykorzystać do zajęć rekreacyjnych, np. takich jak korzystanie z mobilnych aplikacji karaoke.

Ceny i dostępność:

  • Creative Outlier Free+ wycenione zostało na 399 zł
  • Creative Outlier Free Pro+ wycenione zostało na 549 zł
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Creative Outlier Free+ i Outlier Free Pro+ - bezprzewodowe słuchawki z przewodnictwem kostnym

 0