Creative Pebble V3 Artisan Editon - technologia dźwięku i inspiracja pociągnięcia pędzlem

Creative Pebble V3 Artisan Editon - technologia dźwięku i inspiracja pociągnięcia pędzlem

Firma Creative Technology przedstawia Artisan Edition, serię mającą na celu wzmocnienie pozycji społeczności kreatywnej poprzez współpracę z utalentowanymi lokalnymi artystami z całego świata. Wybrane produkty Creative zostaną przetworzone i przekształcone w ekskluzywne dzieła sztuki, służące artystom za płótno do przekazywania ich wizji. Dzięki tej inicjatywie Creative chce nie tylko zaprezentować talenty lokalnych artystów, ale także zapewnić im platformę do zabłyśnięcia.

Głośniki Pebble 3 Arttisan Edition posiadają technologię przetwarzania dźwięku „Clear Dialog”, która ma za zadanie zapewnić czysty, wyraźny dźwięk w trakcie oglądania filmów, słuchania muzyki lub korzystania z komunikatorów głosowych.

Creative Pebble V3 Artisan Editon Technologia dźwięku i  inspiracja pociągnięcia pędzlem

Premiera edycji Creative Artisan Edition wyznacza początek partnerstwa z utalentowanymi artystami na całym świecie, a pierwszą współpracą podjęto z Lesterem Limem, artystą z Singapuru. Jej efektem są specjalnie zaprojektowane głośniki Creative Pebble V3. Artisan Edition, to głośniki w systemie 2.0, posiadające wbudowane pełnozakresowe przetworniki 2,25” i pasywne membrany odpowiedzialne za wzbogacenie niskich tonów. Wbudowane przetworniki są pochylone względem odsłuchującego o 45 ° tak jak we wszystkich obecnych modelach.

Głośniki Pebble 3 Arttisan Edition posiadają technologię przetwarzania dźwięku „Clear Dialog”, która ma za zadanie zapewnić czysty, wyraźny dźwięk w trakcie oglądania filmów, słuchania muzyki lub korzystania z komunikatorów głosowych. Po podłączeniu do portu USB-C o mocy 10 W i po przełączeniu na tryb „high” głośniki przechodzą w tryb dźwiękowy o mocy 8 W RMS a natężenie dźwięku wzrasta o trzy decybele.

Głośniki można również zasilić z gniazdka sieciowego za pomocą ładowarki 5V 2A (brak w zestawie) i skorzystać ze źródła dźwięku Bluetooth lub wejścia AUX 3,5mm dla urządzeń analogowych. Creative Pebble V3 Artisan Edition kosztują 249 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Creative Pebble V3 Artisan Editon - technologia dźwięku i inspiracja pociągnięcia pędzlem

 0