Creative Sound Blaster GS3 to kompaktowy soundbar dla graczy z technologią SuperWide

Creative Sound Blaster GS3 to kompaktowy soundbar dla graczy z technologią SuperWide

Creative wprowadza do oferty kompaktowego soundbara Sound Blaster GS3. Urządzenie oprócz tego, że posiada niewielkie rozmiary, to można go zakwalifikować do urządzeń mobilnych, ponieważ zasilany jest za pomocą kabla USB-C do USB-C i równocześnie przesyłany jest sygnał audio tym samym przewodem.

Soundbar Sound Blaster GS3 oferuje wiele ustawień oświetlenia RGB, Chasers, Aurora, Peak Meter, Glowing, Wave i Cycle, do ustawienia odpowiedniego nastroju podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy też grania. Oświetlenie, oprócz wyboru kolorów, posiada również regulację poziomu jasności. GS3 posiada opcje połączeń, które obejmują zarówno USB-C, kabel AUX-in, jak i bezprzewodową łączność Bluetooth 5.4. Można także podłączyć słuchawki bezpośrednio do soundbara za pośrednictwem portu wyjścia słuchawkowego. Za pomocą jednego kabla i przy połączeniach typu plug and play podłączy się komputer, konsolę do gier, a nawet urządzenie mobilne do listwy dźwiękowej.

Creative wprowadza do oferty kompaktowego soundbara Sound Blaster GS3. Urządzenie oprócz tego, że posiada niewielkie rozmiary, to można go zakwalifikować do urządzeń mobilnych, ponieważ zasilany jest za pomocą kabla USB-C do USB-C.

Creative soundbar
 

Soundbar jest kompatybilny z takimi nośnikami dźwięku jak komputery PC, Mac, PS4, PS5, urządzeniami mobilnymi i innymi urządzeniami wykorzystującymi cyfrowy tryb połączenia za pomocą USB-C na USB-C. Dodatkowo sprzęt wyposażono w pełnozakresowe przetworniki neodymowe typu RaceTrack i BasXPort znajdujący się z tyłu w postaci wbudowanej tuby basowej.

Moc akustyczna zestawu sięga nawet 24 W w szczycie. Z prawej strony urządzenia umieszczono pokrętło regulacji głośności, wielofunkcyjny przycisk wyboru źródła odtwarzania, port słuchawkowy jack 3,5mm, wejście AUX, zasilanie i połączenie audio USB.

Creative Sound Blaster GS3 można zakupić w cenie 349 złotych.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Creative Sound Blaster GS3 to kompaktowy soundbar dla graczy z technologią SuperWide

 0