Creative SXFI CARRIER system głośnikowy typu soundbar z Dolby AtmosR

Creative SXFI CARRIER system głośnikowy typu soundbar z Dolby AtmosR

Creative SXFI CARRIER to system głośnikowy typu soundbar, który jest budżetowym odzwierciedleniem swojego protoplasty Creative Sonic Carrier. Opracowany wspólnie przez Creative i Dolby Laboratories, SXFI CARRIER posiada identyczną sygnaturę dźwiękową jak 15.2 Sonic Carrier przy mniejszych rozmiarach wobec wcześniejszego modelu i za ułamek jego ceny. Soundbar wyposażono w zestaw 7 przetworników, obsługiwanych przez osobne dedykowane przedwzmacniacze oraz procesory DSP. Rozmieszczenie przetworników jest ściśle zgodne z koncepcją akustyki zaprojektowanej przez Dolby Laboratories. Na pokładzie znajdziemy różne wejścia: HDMI eARC, 2 x wejścia HDMI 2.1: zgodne z Dolby Vision, HDR10, HDR10 + z gotowością na 8K, czy gniazdo słuchawkowe 3,5 mm dla słuchawek z obsługą Super X-Fi z portem USB SXFI-out.

Creative SXFI CARRIER to system głośnikowy typu soundbar, który jest budżetowym odzwierciedleniem swojego protoplasty Creative Sonic Carrier.

Creative SXFI CARRIER system głośnikowy typu soundbar z Dolby AtmosR

Oprócz wspomnianego rozwiązania Dolby Atmos, Creative dostarcza wraz z produktem swoje autorskie technologie. Technologia "holografii" dźwięku dla słuchawek Super X-Fi odtwarza scenę dźwiękową taką samą jak z systemu głośników przestrzennych, personalizując ją za pomocą sztucznej inteligencji. Super X-FI jest dostępny dla wszystkich słuchawek posiadających wtyk jack 3.5 mm. Creative zaleca korzystanie ze słuchawek z certyfikatem Super X-FI. Poleca również korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych o niskim opóźnieniu oraz technologią Super X-FI takich jak Creative SXFI THEATRE (opcja). Natomiast SuperWide, rozszerza scenę dźwiękową ze zwykłego stereo do wartości pełnoprawnego zestawu kina domowego.

SXFI CARRIER ze swoją technologią Clear Dialog wychodzi naprzeciw problemom związanymi ze słyszalnością dialogów w filmach. Aby zapewnić wyraźny i zrozumiały dialog Creative zintegrował specjalnie zaprojektowane przetworniki o niskim poziomie zniekształceń z inteligentnym algorytmem wzmacniającym ludzką mowę. Creative SXFI CARRIER kosztuje 4589 złotych i kupimy go na stronie Creative pod tym linkiem.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Creative SXFI CARRIER system głośnikowy typu soundbar z Dolby AtmosR

 0