Cryorig Case Depth Checker - sprawdź kompatybilność chłodzenia z obudową

Cryorig Case Depth Checker - sprawdź kompatybilność chłodzenia z obudową

Firma Cryorig słynie z dość nietypowych pomysłów, a jednym z nich jest z pewnością seria papierowych akcesoriów, pozwalających na ocenę kompatybilności danego coolera z obudową. Za pośrednictwem oficjalnej witryny internetowej, wspomniany producent udostępnił właśnie kolejny szablon do origami. Tym razem mowa o urządzeniu nazwanym Case Depth Checker, które zgodnie z nazwą pozwala na sprawdzenie głębokości obudowy.

Pobranie plików jest całkowicie darmowe.

Wystarczy wydrukować szablon na kartce A4, a następnie z pomocą kleju i nożyczek złożyć w całość, by w rezultacie móc w prosty sposób sprawdzić maksymalną dopuszczalną wysokość systemu chłodzenia. Co ciekawe, na podziałce naniesionej na Case Depth Meter znalazły się nie tylko produkty Cryorig, ale także sprzęt konkurencyjnych firm jak Cooler Master i Noctua. Wszystkie szczegóły, a także sam szablon można znaleźć pod następującym adresem: https://www.cryorig.com/depthchecker.php#download

Pobranie plików jest całkowicie darmowe, nie wymaga też rejestracji ani przesłania dowodu zakupu któregoś z produktów marki Cryorig.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Cryorig Case Depth Checker - sprawdź kompatybilność chłodzenia z obudową

 0