Crysis 3 Remastered w drodze? Deweloperzy publikują tajemniczą wiadomość

Crysis 3 Remastered w drodze? Deweloperzy publikują tajemniczą wiadomość

Crysis Remastered wywołał niezbyt pozytywną reakcję wśród fanów co jest widoczne szczególnie w serwisie Metacritic, gdzie wersja na PC zebrała od użytkowników średnią ocenę na poziomie 3,6. Krytycy, chociaż bardziej wyrozumiali od zwykłych graczy raczej też nie uznali tej gry za ogromny sukces i tutaj średnia wynosi 69%. Mimo tego Electronic Arts nie zniechęci się do wydawania kolejnych remasterów z zapoczątkowanej w 2007 roku serii Cryteka czego dowodem mają być tajemnicze tweety publikowane przez oficjalny profil Crysisa. Jakiś czas temu media zaczęły spekulować nad powstawaniem odświeżonej edycji drugiego epizodu, a teraz wychodzi na to, że Elektronicy opublikują całą zremasterowaną trylogię. Firma wrzuciła zdjęcie, które jak wyjaśniono pochodzi z Crysisa 3. Mimo wszystko do tych rewelacji należy podchodzić z dystansem.

EA zamierza zremasterować Crysisa 2 oraz Crysisa 3.

Istnieje jednak opcja, że oficjalna zapowiedź przynajmniej drugiej odsłony nastąpi podczas czerwcowego wydarzenia zaplanowanego przez EA. Odświeżenie dwóch następnych odsłon raczej nie stanowi zaskoczenia, skoro już zdecydowano się przywrócić do życia jedynkę. Nie wiemy, czy dwójka oraz trójka będą zawierać tryb wieloosobowy, aczkolwiek mogą zostać go pozbawione ze względu na fakt, że Crysis Remastered nie otrzymał takowego wariantu rozgrywki. Czujni obserwatorzy przypominają, że w identyczny sposób przygotowywano nas na nadejście Crysis Remastered. Ciężko dowieść, czy Crysis 2 Remastered rzeczywiście istnieje, ale obecnie wiele na to wskazuje. Oryginalne wydanie dwójki trafiło do graczy w marcu 2011 roku, z kolei trójka zadebiutowała w lutym 2013 roku.

Obecnie Crytek pracuje nad Crysis Next reprezentującym gatunek battle royale. Będzie to produkcja oparta na modelu free-to-play polegająca na zabawie określonej grupy graczy, z której przeżyje i wygra zawody tylko jeden. Nie zabraknie tu specjalnych umiejętności bohaterów związanych z charakterystycznym dla marki nanokombinezonem, jak również zaawansowanej opcji personalizacji postaci. Całość działa na silniku CryEngine.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crysis 3 Remastered w drodze? Deweloperzy publikują tajemniczą wiadomość

 0