Crysis Next to next-genowe Battle Royale oparte o popularną markę 

Crysis Next to next-genowe Battle Royale oparte o popularną markę 

Crysis Remastered dla wielu graczy okazał się być sporym rozczarowaniem, gdyż zamiast pełnoprawnego remake’u otrzymali jedynie nieco odpicowaną grę z 2007 roku. Crytek nie zamierza jednak na tym poprzestawać i już szykuje kolejne produkcje w ramach tej marki. Jak wynika bowiem z ogłoszenia o pracę na oficjalnej stronie niemieckiej firmy, ta poszukuje obecnie pracowników do nowego projektu AAA, który znajduje się w fazie produkcji. Chodzi tu o Crysis Next, czyli tytuł, który zwiastowany jest jako next-genowy „free-to-play Battle Royale, gdzie setka graczy ściera się ze sobą w dynamicznych potyczkach”. Dowiadujemy się także o możliwości wizualnej personalizacji postaci, adaptacyjnych mocach Nanosuit, które znane są z poprzednich odsłon Crysisa oraz „wizualnie spektakularnej walce w immersyjnym świecie”.  

Crysis Next to tytuł, który zwiastowany jest jako next-genowy „free-to-play Battle Royale.

Crysis Next to tytuł, który zwiastowany jest jako next-genowy „free-to-play Battle Royale.

Jak przeczytać można w ogłoszeniu, „marka Crysis posiada wszystko, by dostarczyć wyróżniające się Battle Royale. Rozgrywkę, styl i setting. Wysoką jakość produkcyjną”. Dla wielu osób, które liczyło na kolejną pełnoprawną kontynuację serii, informacje te zapewne będą sporym rozczarowaniem. Mamy jednak nadzieję, że w końcu doczekamy się rebootu Crysisa na zupełnie nowym silniku, z next-genową oprawą, fizyką itd. Co do Crysis Next, to projekt ten wydaje się spóźniony, ponieważ rynek jest nasycony produkcjami Battle Royale, ale być może nowa gra Cryteka rzeczywiście będzie się wyróżniać na tle konkurencji i znajdzie rzesze fanów. 

To jednak nie wszystko, ponieważ w ogłoszeniu o pracę wspomina się także o kilku innych projektach, a mianowicie: Crysis VR, Hunt Mobile, Ryse Next oraz Robinson 2. Co więcej, w sieci pojawiły się nowe przecieki, które ujawniają, że Crytek szykuje także remastery drugiej i trzeciej odsłony Crysisa, a następnie otrzymamy całą kolekcję odświeżonych gier. Jak możecie zobaczyć poniżej, widnieją tu nawet daty premiery, ale te są nieaktualne, ponieważ Crysis Remastered zaliczyło poślizg, a najwyraźniej źródło przecieku otrzymało jedynie informacje o pierwotnie planowanych terminach.    

Pokaż / Dodaj komentarze do: Crysis Next to next-genowe Battle Royale oparte o popularną markę 

 0